Grote porseleinen pop 20e eeuw met prachtige kledendracht in zeer goede staat H.: 68cm. Cond.: G
Oude harde kunststoffen pop gemerkt Sonni. Vermoedelijk ca. 1940 Duitsland. Slaapogen en dichte mond (mama-mechaniek is eruit) L.: 43cm. Cond.: R