Zeldzame gesigneerde Franse staande klok met equatie uurwerk. 18e Eeuw. Door Moisy Paris No. 634. (Jean Moisy 1714-1782) Met seconden aanduiding, equatie wijzer (ware zonne tijd) Geeft aan het verschil tussen kloktijd en zonnetijd, geeft dus zonnetijd en kloktijd aan. Met mahoniehouten klokkast. Afm. 255 cm. In goede staat.