Antieke schilderijklok met speelwerk. Circa: 1900, Frankrijk. Antiek uurwerk in kerk. Speelwerk origineel en afroepbaar aan trekkoord. Nachtelijke voorstelling met parelmoer, iets beschadigd, belijmd, één stukje mist. Functies niet getest. Afmeting: 68 x 54 cm. In redelijke staat.