This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

Tilla Terwindt, Stad met daken
Starting price 300 EUR

Tilla Terwindt. 1890 - 1981. Stadsgezicht met daken. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 94 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Compositie 1960
Starting price 300 EUR

Klaas Bernink. 1913 - 1996 Glanerbrug. Compositie 5 1960. Collage op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Monogram A.L.K,, Figuren in herberg
Starting price 300 EUR

Monogram A.L.K. 1826. Figuren in herberg. Olieverf op linnen. Gedoubleerd. Afmeting: H 33 x B 27 cm. In goede staat.

Daan Muehlhaus, Vaas met bloemen
Starting price 300 EUR

Daan Muehlhaus. 1907 - 1981. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

Dirk Tavenraat, Stilleven gevogelte
Starting price 300 EUR

Dirk Tavenraat. 1845 - 1930. 8,3 - 70. Stilleven gevogelte. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 17,5 x B 15,5 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, Poldergezicht met boerderij
Starting price 300 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Poldergezicht met boerderij en boer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Zandpad bij dorp
Starting price 300 EUR

Onduidelijk. Russische School? Zandpad bij dorp. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Antoon Markus, Kegelen
Starting price 300 EUR

Zeldzaam schilderij van Antoon Markus met spreuk over Batavieren en kegelen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 56 cm. In redelijk/goede staat.

Joop Kropff, Stadsgezicht met gracht en boot.
Starting price 300 EUR

Joop Kropff. 1892 - 1979. Stadsgezicht met gracht en boot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Mickey Mouse
Starting price 300 EUR

Ongesigneerd. 21e Eeuw. Lithografie. Mickey Mouse. Litho op papier. Afmeting: H 97 x B 97 cm. In goede staat.

Corneille, Vrouw met kat en zonnebloem
Starting price 300 EUR

Corneille, 1998. 1922 - 2010. Nr. 31/32. Texoprint. Vrouw met kat en zonnebloem. Litho op textiel. Afmeting: H 90 x B 125 cm. In goede staat.

Thomas Heesakkers, Zeeslag
Starting price 300 EUR

Thomas Heesakkers. 1946 - . Zeeslag, 17e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Willem Linnig Sr., Engelse 2-master voor kust met schipbreukelingen
Starting price 300 EUR

Willem Linnig Sr. 1819 - 1885. Engelse twee-master voor kust met schipbreukelingen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Keith Haring, Lopend hart
Starting price 300 EUR

Lithografie Keith Haring. Nadruk. Nr. 23/200. Lopend hart. Litho op papier. Afmeting: H 90 x B 40 cm. In goede staat.

Paolo Sistilli, Abstracte compositie
Starting price 300 EUR

Paolo Sistilli. Italië 1950. Abstracte compositie in aardetinten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 105 x B 105 cm. In goede staat.

2x Bronzen olielamp, 1835
Starting price 300 EUR

Twee antiek Franse bronzen Charles Dix tafel-olielampen met ramskoppen, ooievaars en bokkepoten. Circa 1835. Afmeting: 40 - 42 cm. In goede staat.

Zeldzame Engelse barometer
Starting price 300 EUR

Antiek zeldzame Engelse messing Drum Barometer, G.B. Sons, Timpani Novelty Desk Barometers. Door Betjemann. Circa 1880. Afmeting: 14 x Ø 11 cm. In goede staat.

Messing hanglamp, 1900
Starting price 300 EUR

Antieke 6-lichts messing hanglamp in Rococo-stijl. Met gesatineerde glazen kappen. Circa 1900. Afmeting: 80 x Ø 60 cm. In goede staat.

Pierre Imans, Mannequin/paspop
Starting price 300 EUR

Pierre Imans mannequin/paspop, jongeman. Parijs. 20e Eeuw. Hout + composiet materiaal. Buste heeft barst. Afmeting: H 130 cm. In redelijke staat.

2x Figuurlijke kandelaar
Starting price 300 EUR

Twee antieke Franse Louis Philippe kaarskandelaren. Marmer met messing + putti. Circa 1870. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Grote kaarskandelaar (vuurverguld)
Starting price 300 EUR

Grote Hollandse vuurvergulde bronzen kaarskandelaar met klauwpoten. 19e Eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Antieke duiventil
Starting price 300 EUR

Antieke duiventil, geheel staand op voet. Geheel nog met originele beschildering. Circa 1900. Voet voorstellend de stam van een boom, Boven op het dak met een duif. Afmeting: 240 x Ø 85 cm. In goede s...

Antieke Murano hanglamp, 1920
Starting price 300 EUR

Antiek kristalglazen Murano hanglamp. Circa 1920. Afmeting: 93 cm. In goede staat.

2x Putti kandelaar, H 55 cm.
Starting price 300 EUR

Twee antieke Franse kaarskandelaren met putti. Compositie metaal. Circa 1880. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.