Grote aparte oude/antieke Chinees porseleinen schaal met roodbruin houtnerf glazuur en centraal onderwater vissen + garnalen decor. Afmeting: 6 x 33 cm ø. Mooie kwaliteit. In goede staat.
Drie antieke kastkommen. Twee maal groot Imari, 19e eeuw. Eén heel, één beschadigd. Eén Petrus Regout Maastricht, decor Canton, goed. Afmeting: ø 19,5 - ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse statenbijbel door Helmich van Cappel compagnie met Ian Barentsen Smient te Dordrecht 1662. Afmeting: 12 x 25 x 35 cm. Gerestaureerd. In redelijk/goede staat.
Drie geelgouden ringen, 585/000, met robijn smaragd en saffier. Totaal ca 7,2 gram. ø55-57 Nieuw
Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met een dubbele rozet bezet met diamanten, totaal ca 0,40 crt. ø 53, ca 3,6 gram. In goede staat
Vroeg 19e eeuwse tinnen kraantjeskan in Louis Seize-stijl. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Henriëtte Ronner. Niet origineel. Circa 1880. Yorkshire terriër met halsband. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 32 cm. In goede staat.
Ton Schulten. 1938 Ootmarsum. Coulissen landschap 1997, Nr. 628 Groene weide. Met originele lijst. Acryl op linnen. Afmeting: 118 x 118 cm. In goede staat.
17e Eeuwse grote Chinese Wanli porseleinen sierschotel met ganzen en coulissen decor. Gelijmd. Afmeting: ø 32,8 cm. In redelijke staat.
Messing lantaarn-model tafelklok. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, echappement uurwerk. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Twee grote terracotta Jugendstil siervazen met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Kristallen theebus met zilveren dop en voet, 835/000. Geslepen theebus op ronde zilveren voet met filetrand en voorzien van een zilveren kraag en dop met druivenrank. ø8x17cm. In goede staat.
Vergulde Zweedse houtgestoken cartelklok uit Stockholm. 20e Eeuw. Afmeting:; 48 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde bronzen miniatuur pendule op marmeren basement. Franse boer draagt kind. Zakhorloge uurwerk met seconden aanduiding. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Herman Brood. Nr. 177/250. Zwolle 1946 - Amsterdam 2001. Titel: Tuinbroek cabriolet. Lithografie op papier. Afmeting: 47 x 61 cm. in goede staat.
Groot lot divers interessant oud/antiek tin etc. 18e - 19e Eeuw. Diverse maten, bekers, kannen etc. Afmeting: ca. 5 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke Duitse WO II dolken. Eén maal Blut und Ehre (Swistaka), goed. Eén maal Rehwappen Solingen, goed. Eén maal Monarch Solingen, zonder heft beslag. Eén maal E.P.+ S Solingen, heft beschadigd....
Twee kopieën van Duitse WO II officiers dolken. 21e Eeuw. Afmeting: 33 - 34 cm. In goede staat.
Japans Katana zwaard. Met Swistaia en koord. Helft 21e eeuw. Afmeting: 104 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws dubbelloops penvuur pistool met achtkantige loop. Circa 1800. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
19 Eeuws dubbelloops percussie voorlader pistool met achtkantige loop. Mechanisme defect, schroefje mist. Afmeting: 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame F.105 metalen bureaumodel U.S. Air Force Thunderthief. M.M. Verkuyl's Etal Aircraft Mode, Badhoevedorp Holland. Afmeting: 24 x 45 x 23 cm. In goede staat.
Lot diverse jachtmessen. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.
18e -19e Eeuws (onderarm)pistool. Voorlader. Zwartkruit met gravering op zijstuk en loop. Stukje hout 1 cm weg. Afmeting: 27,5 cm. In redelijk/goede staat.