Twee oude Italiaanse houtgestoken vergulde Louis Seize-stijl wandlampen. 20e Eeuw. Afmeting: 53 x 28 x 18 cm. In goede staat.
Twee mooie grote vijf-lichts vergulde messing Rococco-stijl wandlampen. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 30 x 23 cm. In zeer goede staat.
Herman Brood. Nr. 177/250. Zwolle 1946 - Amsterdam 2001. Titel: Tuinbroek cabriolet. Lithografie op papier. Afmeting: 47 x 61 cm. in goede staat.
Lot diversen oud plated en antieke mahonie theelicht. Onder andere: Twee kaarskandelaren, dekseldoosje, diverse lepels + strooier. Afmeting: 10 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, met een camee. Een broche met een geschulpte uitgewerkte rand met klein hangertje. Voorzien van een camee met een afbeelding van een figuur in een landschap. 31x22 mm.
Zilveren melkkan, 830/000, versierd met twee randen met ovale parels. 13x10x10cm. ca 121 gram. In goede staat
17e Eeuwse grote Chinese Wanli porseleinen sierschotel met ganzen en coulissen decor. Gelijmd. Afmeting: ø 32,8 cm. In redelijke staat.
Vier antieke Duitse WO II dolken. Eén maal Blut und Ehre (Swistaka), goed. Eén maal Rehwappen Solingen, goed. Eén maal Monarch Solingen, zonder heft beslag. Eén maal E.P.+ S Solingen, heft beschadigd....
Twee kopieën van Duitse WO II officiers dolken. 21e Eeuw. Afmeting: 33 - 34 cm. In goede staat.
Japans Katana zwaard. Met Swistaia en koord. Helft 21e eeuw. Afmeting: 104 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws dubbelloops penvuur pistool met achtkantige loop. Circa 1800. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
19 Eeuws dubbelloops percussie voorlader pistool met achtkantige loop. Mechanisme defect, schroefje mist. Afmeting: 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame F.105 metalen bureaumodel U.S. Air Force Thunderthief. M.M. Verkuyl's Etal Aircraft Mode, Badhoevedorp Holland. Afmeting: 24 x 45 x 23 cm. In goede staat.
Lot diverse jachtmessen. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.
18e -19e Eeuws (onderarm)pistool. Voorlader. Zwartkruit met gravering op zijstuk en loop. Stukje hout 1 cm weg. Afmeting: 27,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse poortwachters sleutelpistool (Kardinaalssleutel) met lont ontsteking. Holland of Duitsland. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Twee antieke Zuid-Duitse handwerk medaillons gemaakt van stof, koren, messing en glas. Circa 1880 - 1900. Huisvlijt. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.
Twee grote terracotta Jugendstil siervazen met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Chinese jade gestoken berg met bomen en Chinese godheid op houtgestoken console. 21e Eeuw. Jing Dian Zhen Cang. In kistje. Afmeting: 14 x 10 x 6 cm. In goede staat.
Antiek vliegershorloge, WOI, Natalis, met stalenkast. Wijzerplaat iets beschadigd, werkend. ø 41 mm.
Zes sets oude Chinese gemberpotten met diverse decors. 20e Eeuw. Afmeting: ø 8 - ø 11 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Schwarzwalder wandklok. 'Bismarck uhr'. Klok heeft porseleinen zuilen en halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Westminster bim-bam regulateur met kwartier-slag, slagwerk op acht gongstaven. Mahoniehout gebeitst. Afmeting: 79 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten bimbam regulateur met geslepen glas in koper. Circa 1920. Afmeting: 79 x 33 x 17 cm. In goede staat.