This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, July 14, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

3 Zilveren miniaturen "Leeuw, Konijn, Schildpad"
Result: 60 EUR

Drie zilveren miniaturen, 835/000, een leeuw, konijn en schildpad. Een lopende leeuw geplaatst op een zilveren onderplaat, 5,5x3,5x3,5cm, Amsterdam, een zittend konijn, 3x2,5x6cm, Importeursteken.: L....

Piet Wiegman, 3 werken
Starting price 120 EUR

Drie werken van Piet Wiegman, (1930-2008). 'Gitarist', 'Zittende dame'. en 'Gezicht'. Ingekleurde linoleum snedes op papier. Afmeting: 23 - 29 cm.

Invicta horloge met papieren.
Starting price 175 EUR

Invicta herenhorloge, goudkleurige kast, ø5cm, met zwart rubberen band met goudkleurige elementen. Nieuw in originele doos met papieren

Hamilton horloge WG
Starting price 750 EUR

Antiek witgouden Hamilton horloge, 585/000. Witgouden horlogekast met briljant geslepen diamanten, totaal ca. 1,00 crt. bevestigd aan een stalen rekband. Mechanisch, werkend. Breedte 16 mm. Lengte 16 ...

Chinese borden 2x
Result: 120 EUR

Twee mooie antieke Chinees porseleinen borden. 17e-18e Eeuw. Octagonaal en geschulpte omranding, met vaas decor. (Beide haarlijn). Afmeting. ø 23 cm. In redelijk/ goede staat.

Engelse mahonie commode
Starting price 60 EUR

Antiek Engels mahoniehouten kastje met bandintarsia omstreeks 1880, Afmeting 74x103x51cm. In redelijk goede staat.

Sofa
Result: 80 EUR

Duitse mahoniehouten Louis Philippe bank omstreeks 1876 stoffering vervuild, Afmeting 105x177x90cm. In redelijke staat

Duitse tafel in goede staat
Starting price 50 EUR

Antieke Duitse Biedermeier berkenhouten eettafel. Ca 1830. Afmeting.: 77x91 cm. In goede staat.

2x Italiaanse wandkandelaren
Starting price 100 EUR

Twee Italiaanse houtgestoken vergulde wandkandelaren, Louis Seize-stijl. Circa: 1900. Afmeting: 36 x 33 x 20 cm. In goede staat.

Armband met bloedkoraal en goud
Starting price 180 EUR

Armband met bloedkoralen, bollen en een gouden streekslot, 585/000. 3 Rijen bloedkoralen, ø4 mm, met filigrain haaksluiting. lengte 18,5 cm. In goede staat

Gouden ring met robijn en briljant.
Starting price 500 EUR

Strakke geelgouden ring, 750/000, met robijn en briljant. Elegante ring aan de bovenzijde gespleten met daartussen een ovaal gefacetteerde robijn en in het goud 44 briljant geslepen diamanten pavé gez...

Gouden broche met parel en diamant
Starting price 120 EUR

Geelgouden broche, 585/000, in tak/bloemvorm versierd met 3 barokparels en een strik bezet met diamanten met oudslijpsel gezet op zilver. Grootte 36x32mm ca 7 gram. In goede staat

Chinese vaas 19e eeuw
Result: 130 EUR

Grote Chinese 19e eeuw, cassis-kleurige porseleinen dekselvaas (deksel randschade). Afmeting. 32 x 20.5 ø. In redelijk/ goede staat

3 Chinese vazen
Starting price 50 EUR

Drie grote oude Chinees porseleinen vazen, 20e eeuw. Vazen zijn voorzien van florale en goud decors. Afmeting: 31 - 43 cm. In goede staat.

Bord, blauw glazuur+bloem (Ming).
Starting price 3.200 EUR

Antiek Chinees blauw geglazuurde schotel met florale decors. Ming dynasty. Gemerkt. Afmeting: 4,5 x 24 cm. ø. In goede staat.

Chinese vaas en kom
Result: 30 EUR

Twee delen oud/antiek Chinees porselein, cup op hoge voet, 2e helft 20e eeuw Kang Xy gemerkt, dekselvaas omstreeks 1900 Kang Xy stijl, vogel in bloesemboom Afmeting 17-13cm. In redelijk/ goede staat

Cornelisz, Schaal bessen.
Result: 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. 'Chinees porseleinen schaal met bessen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x18 cm. In goede staat.

Silvia v.d. Water
Starting price 125 EUR

Silvia v.d. Water (Arnhem). 'Golden Retriever met puppy'. Olieverf op paneel. Afmeting. 40x50 cm. In goede staat.

Eikenhouten bijzettafel
Starting price 30 EUR

Notenhouten antieke bijzettafel omstreeks 1880 met onderling verbonden poten, geschulpt blad,Afmeting 62x59øcm. In goede staat

Barokstijl tafeltje
Starting price 250 EUR

Prachtige antieke notenhouten tafel met lade en dubbele getorste zuilen, ca. 1880. Afmeting. 74x55x80 cm. In goede staat.

Zilveren miniatuur bruidsbeker
Result: 80 EUR

Zilveren miniatuur bruidsbeker, 835/000. MT.: C.Bos en Zoon, Amsterdam ø4x10,5 cm ca. 70 gr. Cond.: G

Antieke Japanse dekselton
Result: 40 EUR

Antieke Japanse handbeschilderde voorraad-ton met deksel. Voorzien van kemphaan decor etc.. Circa 1900. Afmeting: 47 x 30 x 30 cm in redelijke staat.

Zilveren mand met hengsel
Result: 280 EUR

Prachtige zilveren hengselmand, 833/000,. Ovaal gecontourneerde mand gemaakt uit ajourwerk met een florale rand met opgelegde C-voluten en 4 engelenkopjes. Met gecontourneerd hengsel met parelrand en...

Witgouden ring met briljant en smaragd
Starting price 3.500 EUR

Kapitale royale witgouden ring, 750/000, met smaragd en diamant. Witgouden ring met oplopend fantasie rozet bezet met 2 navette geslepen smaragden, 10x5 mm, met een mooie groene kleur voorzien van in...