Antiek Hollands verguld bronzen leeuwenkop sabel ijzerhouwer S. Rudelsheim + zoon Kampen. Circa 1900 - 1930. Afmeting: L 105 cm. In zeer goede staat.
Antiek Hollandse diplomaten degen. Je Mantendrai. A.G. Nr. 24 op lemet. Brons verguld + parelmoer belijmd heft. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.
Koppel 19e eeuwse pistolen. Penvuur. Groot kaliber. Signaal pistolen. Gemerkt in de loop. Afmeting: L 28 - 30 cm. In goede staat.
Hollandse ponjaard (dolk). Koninklijke Luchtmacht. Carl Eickhorn Solingen. 20e Eeuw. Afmeting: L 42,5 cm. In goede staat.
Oude/antieke Duitse W.O. I graben dolk met lederen schede + gegraveerd lemet Solingen Germany. Afmeting: L 26,5 cm. In goede staat.