Zeer grote bronzen sculptuur naar A. Rodin. Voorstellend twee handen Op marmeren basement en piedestal (gesigneerd).. Afmeting brons: 62 cm. Geheel: 164 cm. In goede staat.
Groot antiek bronzen beeld door P. Dubois. Paul Dubois, 1827-1905. Voorstelling van een Joodse jongen met kruik en Joodse ster die roept. Mooie patina. Afm. 68 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke strijdwagen op marmeren basement. Ca. 1930. Zwaar compositie metaal, verguld plated en bronskleurig gepatineerd (Frankrijk). Afmeting. 80x27x51 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur door H. Gladenbeck, 1827 - 1918. Romeinse vrouw met lyra op marmeren basement. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur met ivoor op marmeren basement. 'Jongen met tas en boek'. Gesigneerd: Bailly. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen kalkoen op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Francois Pompon. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Zeer grote bronzen kraanvogel (tuin). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 162 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuw bronzen empire figuur Griekse dame, ca. 1820. Afmeting. 31 cm. In goede staat.
Art Nouveau-stijl bronzen duif op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Coenrad. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Masker naar Salvador Dali. Gesigneerd Dali. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen uil op zwart marmeren basement (chip). 21e Eeuw. Met monogram WMS v H. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese bronzen boedha, ca. 1900 of ouder. Met restvergulding, mooie patina. Afmeting. 26 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde bronzen baby-bustes op piedestal. Afmeting. 13.5 cm. In goede staat.
Antieke bronzen buste. H.F. Iselin 1871, door Ferdinand Barbedienne Fondeur Paris. Tekst A.F. Potin Ses Amis. Afmeting. 40 cm. In goede staat.
Twee oude marmeren bustes. Eén maal Italië 'Jilettanti'. Eén maal Art Studio England. Afmeting: 31 - 32 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen aasgier op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Altorf. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op marmeren basement. 21e Eeuw. Naar Degas. 'Meisje met vlecht'. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd P.J. Mené. Jager met jachthond. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Italiaanse, deels vergulde houtgestoken engel. Tweede helft 20e eeuw. Met polychromie. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Grote Chinese bronzen Quan Yin op lotusbloem (gemerkt). Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese bronzen boedha in lotushouding. Ca. 1900 of ouder. Mooie patina. Afmeting . 31.5 cm. In goede staat
Ruurd Hallema (Borne), 1954 Munstergeleen. Bronzen sculptuur op marmeren basement. Afmeting: 24,5 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese bronzen boeddha (gemerkt) op lotusbloem. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen olifant op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur met roeipeddel en prijsbeker op marmeren basement (ongemerkt). Circa: 1920. Afmeting: 41 cm.
Grote Chinese bronzen figuur Quan Yin met goudkleurige kleding 2e helft 20 eeuws Afmeting 57x19x14cm. In goede staat
Groot houtgestoken Maria beeld op console met wandbevestiging. 19e-20e Eeuw. Afmeting: 83 cm. In goede staat.
Grote zuid Duitse barok figuur met polychromie. Ca. 1780. (bijgeschilderd, restauraties) Afmeting . 101 cm. In redelijk/ goede staat
Grote bronzen Art-Deco stijl figuur. Dame met twee honden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 58 x 60 x 15 cm. In goede staat.
Ruurd Hallema (Borne) 1954 Munstergeleen. Bronzen dames-torso op marmeren basement. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen roofvogel op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Quellines. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Antieke bronzen Oehoe uil op marmeren basement, circa 1920. Mooie patina. Afmeting: 14 x 20 x 9 cm. In goede staat.
Grote brons gegoten eend op zwart marmeren basement. Gesigneerd Francois Pompon. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Bronzen figurengroep, ca. 1900. Olifant met leeuw. (was ergens op gemonteerd) Afmeting. 21x31x12 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen beeldengroep, ca. 1870. Voorstelling van vrouw met wijnkelk en twee kinderen. (was ergens opgemonteerd) Afmeting. 47x46x20 cm. In goede staat.
Oude/antieke gesigneerde Chinese bronzen boedha. Ca. 1900 of ouder? Mooie patina. Afmeting. 23.4 cm. In goede staat.
Grote Afrikaanse moderne bronzen figuur. 'Naakte vrouw met kind op de rug'. Afmeting: 85 cm. In goede staat.
Grote bronzen ijsbeer op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Twee metalen bolvormige kunstobjecten Wolfgan Göddertz, 1944 Köln-Duitsland. Afmeting. ø 12 - ø 18 cm. In goede staat.
Houtgesneden Oosters beeld , met twee bewerkte zijden. Eén maal 'Fluitspeler' en één maal 'Omhelsing'. Gemerkt met brandzegel. 20e Eeuw. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Houtgestoken Madonna, 18e eeuw. Vermoedelijk Spanje. Afmeting. 23 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen zwaan op houten basement. 21e Eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Kubistische-stijl bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Zittende naakte vrouw. Gesigneerd Marimon. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Groot eikenhout gestoken beeld. Putti in Barok-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Grote bronzen Hermes op zwart marmeren basement, gesigneerd Giambologna. Afmeting. 60 cm.
Bronzen figuur op marmeren sokkel. Tweede helft 20e eeuw. Lezende vrouw. (stukje marmer af). Afmeting: 32 cm. In redelijk/goede staat.
Twee brons gegoten bustes op marmeren basement. Tweede helft 20e eeuw. Jongen en meisje. Afmeting: 36-37 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Tweede helft 20e eeuw. 'Meisje met pop'. Afmeting: 20 cm. In goede staat.