Lot zilver met een suikerschep, een kristallen parfumflacon met zilveren kraag en dop en een zilveren zakhorloge, Union met een wat beschadigde plaat. ø 45 mm.
Sigarenkoker afgezet met zilveren rand en opgelegd met zilveren elementen, versierd met getrembleerde versiering. MT.: W.Pleyt, Schoonhoven, 1851-1878. 9x14x2cm. Voorzien van restauratie.