Boheems ge-etste glazen schaal met wild voorstellingen, 19e eeuw. Transparant-blauw. Afmeting: 9 - 23 cm. ø. In goede staat.
Tien 19e eeuwse kristallen amandelgeslepen biedermeier schalen, 1 grote ø18cm. rest 12cm In redelijk/ goede staat
Negen delen blauw glas, 19e-20e eeuw. met witte rand, Bestaande uit: een schenkkan, vijf vazen, en drie schalen. Minimale beschadiging mogelijk. In redelijk/ goede staat