Mooie Michael Harris Medina Vis vaas. Ca. 1970. Afmeting: 30 x 26 x 5 cm. In goede staat.
Franse Gallé gemerkte glazen vaas. Lichtgroen-zalm kleurig. 20e eeuw. Jugendstil-stijl. Gebruikssporen tonen leeftijd aan. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse gegraveerde bokaal glazen met florale- en edelhert decors. Afmeting . 20-30 cm. In goede staat.
Grote zware (Murano) glazen siervaas, ca. 1970-1980. Blauw-transparant met goudvissen ingewerkt. Glass Fusing. Afmeting. ø 16 x 29 cm. In goede staat
Twee mooie kristallen gember coupes met deksel. 19e Eeuw. (minimale chips en stukje eraf). Afmeting: 36 x 19 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee antiek kristallen dekselcoupes (amandel geslepen) (minimale chips). Afmeting: 31 cm. In redelijk/goede staat.
Twee kunstglazen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal bruin-rood-transparant, gemerkt Salv. Eén maal geel-transparant ongemerkt. Afmeting: 24-30 cm. In goede staat.
Prachtige Jugendstil-stijl glas-in-lood hallamp met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 24 x 24 cm. In goede staat.
Drie Jugendstil-stijl glazen vazen. Gemerkt Brantz ? 20e Eeuw. Blauw-oranje iriserend. Afmeting: 19-35 cm. In goede staat.
Twee grote antieke kristal-glazen natfruit coupes met lekschaal. Coupes zijn amandel geslepen (chips). Afmeting: 13 x 25 cm ø. In redelijk/goede staat.
Lot antiek opaline-glas serviesgoed. Ca. 1800. Drie kopjes, vier schotels (één kopje gelijmd). Handbeschilderd. Afmeting: 5 x 11,5 cm ø. In goede staat.
Vijf delen oud kristal-glas. 20e Eeuw. Twee maal grote Baccarat pierots. Eén maal Daum-France zwaan. Eén maal Baccarat jodenster briefverzwaarder. Eén maal Baccarat figuur met jodenster verwerkt. Afme...
Twee maal Jugendstil glazen vazen. Eén maal iriserend glas in Loetz stijl, ca. 1910. Eén maal later met zilver overlay. Afmeting: 11 x 14 cm ø. en 6,5 x 9,5 cm ø. In goede staat.
Daum France. Glazen bureau-klok met old timer. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 24 x 6 cm. In goede staat.
Zeven maal oud/antiek kristal glas, Bohemen en Duitsland. Afmeting: ca. 12 - 21 cm. In goede staat
Drie antieke glazen ge-etste boterstolpen met florale decors. Met zilveren knop, 835/000, versierd met parelrand Ca. 1900. Afmeting. 2x16 cm 1x18 cm. Eén gebarsten. In redelijk/ goede staat
Drie maal kunstglas. : Twee maal Orrefors bolvazen en één maal H. Zysz (ei-vormig object). Afmeting: 15-16 cm. In goede staat.
Vier maal design glas. Eén schaal Kosta Boda Wolf. Eén vaas Royal Leerdam Crystal (blauw-groen transparant). Eén hoge vaasfles Kosta Boda, K. Engman. Eén maal kaarskandelaar Kosta Boda. Afmeting: 19,5...
Glazen Gallé Jugendstil-stijl lampje in paddestoel vorm (lampje ook in stam). Oranje-rood. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
'La Lique'-stijl glazen tafellamp in Art Nouveau stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 22 cm ø. In goede staat.
Zeven maal Hollandse glazen bloembol vazen. Onder andere; Leerdam, Anna Groen etc.. Plus extra één asbak Murano. Afmeting: 12 - 20 cm. In goede staat.
Twee grote kunstglazen vazen. Eén maal glasfusing oranje-rood. Eén maal blauw-groen-wit. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27-29 cm. In goede staat.
Zeer grote glazen heksenbal. 19e Eeuw. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.
Vijf delen vooroorlogs blauw glas. Twee maal een bloemvormige schaal, een vaas,een bonboniére en een klein parfumflesje. Afmeting. 7-24 cm. In goede staat.
Twee maal kunstglas. Eén maal grote pijpvaas (blauw-groen) ongemerkt. Eén maal Jugendstil stijl vaas, ongemerkt. Afmeting: 22-37 cm. In goede staat.
Twee kunstglazen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal blauw-glazen bolvaas, ongemerkt. Eén maal glas fusing flesvaas met monogram. Afmeting: 16-25 cm. In goede staat.
Twee grote kunstglazen vazen. Eén maal rood-wit-transparant (ongemerkt). Eén maal cassis-geel-groen, gesigneerd. Afmeting: 29-28 cm. In goede staat.
Twee grote kunstglazen vazen.: oranje-rood.,en geel-bruin-rood. Tweede helft 20e eeuw. Ongemerkt. Afmeting: 40-41 cm. In goede staat
Twee grote moderne kunstglazen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal diverse kleuren. Eén maal op brede voet, blauw/groen-oranje. Afmeting: 33-45 cm. In goede staat.
Groot lot antiek ruit-waaier kristal. Onder andere: Beschuitbus, marmelade potten, glazen, karaf, flacons, schaal, schalen. Minimale chips mogelijk. In goede staat.
Drie antieke ballon hanglampen met messing. 20e Eeuw. Groen geëtst en blauw glas. Afmeting: ca. 40 x 20 cm ø. In goede staat..
Grote kunstglazen vaas. Blauw-geel-groen, ongemerkt. Afmeting: 31,5 cm. In goede staat.
Grote kunstglazen vaas. Geel-groen-blauw, van Sereno. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Grote oude kunstglazen vaas. Groen-geel etc.. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Twaalf maal divers glas/kristal. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: acht karaffen, één vaasje en drie houders met deksel. Afmeting: 10-18 cm. Minimale chip mogelijk.
Antiek kristallen tafelstuk met verdeelschalen. Circa: 1900. Afmeting: 16 x 29 cm ø. In goede staat.
Vijf maal oud/antiek glas met goud decors. 20e eeuw. Afmeting: 18,5 x 29 cm. In goede staat.
Negen diverse flacons allen met gouddecor, diverse slijpsels en motieven, diverse leeftijden vanaf 1900, Afmeting -8-16,5cm In goede staat
Oude glazen presse papier. Gesigneerd 'Lundberg Studio's 1991, Nr. 1025106, wereldbol'. Afmeting: ø 10 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek glaswerk (11 x). Zes Jugendstil glazen met parelmoer effect. Twee Art Deco beschuit deksel dozen. Eén tafelstuk (twee delig). Twee schalen.
Glazen design kaasstolp met porseleinen basis. Gemerkt: Borek Opek. Afmeting. 15x23x23 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Jugendstil W.M.F, schenkkan met compositie metalen vernikkeld montuur. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Vier-delig antiek kristallen zuurstel ,amandel geslepen (chips). Ca. : 1900. In redelijk/goede staat.
Vijf maal glazen vazen, 20e eeuw. Twee maal Murano en drie maal onbekend. Afmeting: 8,5 - 22 cm. In goede staat.
Antiek kristal glazen zuurstel in notenhouten houder. Ca. 1900. Afmeting: 18 x 24 x 13 cm. In goede staat.
Lot van zeven uranium glazen met oor. Circa 1930. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.