Japans ivoren 19e eeuws figuur (bijzondere kwaliteit) voorstellend een Quan Yin met masker en waaier in de hand 25cm. Cond.: G
Groot antiek Chinees porseleinen beeld, ca.1900, voorstellende een Chinese man met kind in groen gewaad. 57cm., Cond.:G
Zeldzame 19e eeuwse ivoren Japanse marskramer (gesigneerd). Met diverse voorwerpen, mooie kwaliteit, fijn uitgewerkt en gaaf 12,5x8,5x5cm.
Groot antiek Chinees porseleinen beeld, ca.1900, voorstellende een Chinese man met kind in groen gewaad. 62cm., Cond.:G
Prachtig groot tegeltableau van Porseleyne Fles bestaande uit 20 tegels. Voorstellend een stadsgezicht van Amsterdam, geschilderd door S.L. ca. 1920 in zeer goede staat 80x62cm.
Twee Chinese antieke ivoren figuren ca. 1900, rondom rijk bewerkt. Tekens (naam ?) onder de voet. In zeer goede staat. 30-31cm.,
Twee prachtige Hollandse Fayence Jugendstil vazen, gemerkt Jan Willem Mijnlieff te Utrecht ca. 1910. J.M. in eikenblad (1862 - 1940) met floraal decor. 1 Vaas met minimale chip 16,5xø12,5cm. Cond.: R-...
Prachtige Chinees porseleinen lachende figuur ca. 1900, voorstellend een boedha met 5 Chinese kinderen in goede staat 27x26x19cm.
Prachtige Chinees porseleinen figuur ca. 1900 voorstellend 2 Chinese jongens; 1x met schildpad in een doos en 1x staand met een waterlelie op de schouders. Onderkant met zegel? 36x22x15cm. Cond.: G
Chinees porseleinen hoogwaardigheidsbekleder ca. 1900, paar stukje glazuur bij de wandelstok af 46x14x12cm. Cond.: G
Groot Duits KPM porseleinen inktstel met bloem- en gouddecor. Tevens met vlinders handbeschilderd. Verso tekst en datum 1927, 7x30x23cm. Cond.: G
Chine de Commande 18e eeuws porseleinen chocoladekannetje met handbeschilderd wapen en bloemdecor. In goede originele staat 15x13xø9cm.
Zes 18e eeuwse Chine de Commande porseleinen kop & schotels met wapen, putti en bloemendecor. Lichte randschades en haarscheuren 4xø12cm. Cond.: R
Grote 19e eeuwse Japans imari porseleinen dekselvaas met prachtig decor van gebouwen, planten, bloemen en figuren. Dekseltop stukje af 50xø21cm. Cond.: R-G
Chine de Commande porseleinen trekpot met handbeschilderd wapen en bloemendecor. Deksel heeft lichte randschade, chipje bij tuit 14x19xø10cm. Cond.: R-G
Oud Duits Thuringen porseleinen figuur voorstellend een zwerver met kan en stok ca. 1900. Stok mist een deel en 1 vinger mist 16cm. Cond.: M
Twee antieke ivoren slagtanden, opengewerkt. 1 is gelijmd. Olifanten en alligator 50cm. Cond.: G
Groot Villeroy & Boch servies, decor Alt Amsterdam "Dishwasher safe, made in Germany" met bloemendecor; 1x grote schaal, 12x grote borden, 12x kleine borden, 12x kop&schotel, 1x thermoskan, 2x grote ...
Drie antieke Hollandse herdenkingsborden; 1x Melknood 1918-1919 met spreuk handbeschilderd, gemerkt Bach No. 605, 1x Distributie 1918 met spreuk handbeschilderd, gemerkt Baca 734 en 1x slachtverbod 19...
Oud Meissen met Fürstenberg porseleinen servies 20e eeuw met rozen- en gouddecor. Geheel bestaand uit; koffiepot, melkkan, suikerpot met onderschotel, 6x gebaksbordje, 1x cakeschaal, 7x kop&schotels, ...
Oude Tjechische keramieken Art Deco vaas, gemerkt Amfora ca. 1930 met polychroom haandecor 36xø18cm. Cond.: G
Twee prachtige witplateel oorvaasjes, plateelbakkerij Zuid Holland. Bij elkaar horend setjes, decor met vogel en bloemen. Schilder A. Schriek ca. 1920. In zeer goede staat 14cm.
Celadon vaas 6-kantig ca. 1900, rondom bewerkt in goede staat 26x11x11cm.
Zuid-Holland platelen vaas ca. 1910 met vogel- en bloemendecor. Onduidelijk gemerkt, in goede originele staat 21,5x13xø9cm.