Abgeschlossen

35. Januariveiling 2018

Abgeschlossen | Präsenzauktion

12.01.2018 – 13.01.2018

2000

2x Grote empire kandelaren

Startpreis 2.950 EUR
nicht verfügbar

Beschreibung

Twee grote 19e eeuwse bronzen empire-stijl kandelaren met vrouwen (draagsters). 4-Lichts, op zwart marmeren basement. Donker brons en vergulding. Afmeting: 72 cm. In goede staat.

Kategorie: Diversen