Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Engelse commode 4044
Engelse commode
Startprijs 100 EUR
Halfmaan kastje met roldeuren 4045
Halfmaan kastje met roldeuren
Startprijs 120 EUR
Willem III speeltafel (noten) 4046
Willem III speeltafel (noten)
Startprijs 150 EUR
Chinese hocker 4047
Chinese hocker
Startprijs 200 EUR
Chinese hocker 4048
Chinese hocker
Startprijs 120 EUR
Antieke speeltafel, 1870 4049
Antieke speeltafel, 1870
Startprijs 100 EUR
Eiken secretaire, 1860 4050
Eiken secretaire, 1860
Startprijs 180 EUR
Mahonie kuifkast, 1860 4051
Mahonie kuifkast, 1860
Startprijs 200 EUR
Halve maantafel 4052
Halve maantafel
Startprijs 100 EUR
Naaitafel, 1860 4053
Naaitafel, 1860
Startprijs 100 EUR
Tafel met snijwerk 4054
Tafel met snijwerk
Startprijs 500 EUR
Vitrinekast (gebogen glas) 4055
Vitrinekast (gebogen glas)
Startprijs 550 EUR
Empire 3-zits bank 4056
Empire 3-zits bank
Startprijs 200 EUR
17e - 18e Eeuws Engels meubelstuk 4057
17e - 18e Eeuws Engels meubelstuk
Startprijs 200 EUR
Fritz Hansen stoel, Butterfly 4058
Fritz Hansen stoel, Butterfly
Startprijs 70 EUR
Schildersezel (barok) 4059
Schildersezel (barok)
Startprijs 180 EUR
Ronde tafel met velours blad Ø 80 cm. 4060
Ronde tafel met velours blad Ø 80 cm.
Startprijs 60 EUR
Antiek Frans damesbureau, 1880 4061
Antiek Frans damesbureau, 1880
Startprijs 450 EUR
Willem III boekenkast, 1860 4062
Willem III boekenkast, 1860
Startprijs 200 EUR
18e Eeuwse kussenkast 4063
18e Eeuwse kussenkast
Startprijs 1.000 EUR
Mahonie secretaire, 1760 4064
Mahonie secretaire, 1760
Startprijs 2.500 EUR
Mahonie kastje, 1900 4065
Mahonie kastje, 1900
Startprijs 100 EUR
Klaptafel met snijwerk 4066
Klaptafel met snijwerk
Startprijs 70 EUR
Secretaire, 1870 4067
Secretaire, 1870
Startprijs 140 EUR