Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Chinees porseleinen plaquette
Startprijs 1.000 EUR

Chinees porseleinen plaquette met berglandschap. Afmeting: H 34 x B 20 cm. In goede staat.

Antiek Chinees servies
Startprijs 80 EUR

Antiek 15-delig Chinees porseleinen draken servies met geisha's in de bodem van de kopjes. Circa 1930. Afmeting: 10 - 24 cm. In goede staat.

Set Chin. kop + schotels (4x)
Startprijs 300 EUR

Set van vier 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels. Familie Rose, floraal/vogel decor. Eén schotel haarlijn. Afmeting: 5,5 x Ø 12 cm. In goede staat.

2x Chinese verte cup
Startprijs 100 EUR

Twee Chinees porseleinen familie verte cups met figuren in landschap decor + bodemmerk. Afmeting: 5,6 cm. In goede staat.

Chinese ming-stijl kom Ø 16,7 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen kom met floraal/feniks decor. Ming-stijl. Afmeting: H 7,3 x Ø 16,7 cm. In goede staat.

Lot Chinese kommen (8x)
Startprijs 80 EUR

Lot met acht antieke Chinees porseleinen kommen. Onder meer; familie rose, imari, draken en verte. 18e - 19e Eeuw. Drie kommen goed. Eén kom haarlijn bodem. Eén kom haarlijn zijkant. Drie kommen gelij...

Twee delen Chinees porselein
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen Wucai schenkkan met paarden/floraal/tekst decor. Afmeting: H 19,7 cm. Chinees porseleinen Wucai gemberpot met drakendecor en bodemmerk. Afmeting: 12,5 cm. In goede staat.

Bronzen draken theepot
Startprijs 120 EUR

Japanse/Chinese bronzen draken theepot met kreeft op deksel. Afmeting: 12,5 x 21 x 16 cm. In goede staat.

Bronzen trekpot met draken
Startprijs 225 EUR

Antieke Chinese trekpot van brons met draken decor. Afmeting: 20 x 15 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

2x Imari bord Ø 29 - 42 cm.
Startprijs 100 EUR

Twee 19e eeuws Imari porseleinen borden met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 29 -42 cm. In goede staat.

2x Japanse Imari kraagvaas, H 32 cm.
Startprijs 80 EUR

Twee 19e eeuwse Japans Imari porseleinen kraagvazen met floraal decor. Eén oude haarlijn. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Vijf Chinese borden Ø 19 - 26 cm.
Startprijs 100 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen borden. 18e - 19e Eeuw. Familie rose + 2x Celadon glazuur. Twee grotere borden beschadigd. Eén klein rose bord, chip. Twee celadon borden zijn gaaf. Afmeting: Ø 19 - 2...

Japanse Imari vaas
Startprijs 100 EUR

19e Eeuws Japans Imari porseleinen vaas met tuin decor. In goede staat. Afmeting: H 45 cm x Ø 21 cm.

Chinese Imari vaas, H 22,5 cm.
Startprijs 250 EUR

18e Eeuws Chinees Imari porseleinen vaas met floraal/goud decor. Eén chip bovenrand. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

Grote Japanse Imari vaas, H 62,5 cm.
Startprijs 400 EUR

Grote 19e eeuws Japans porseleinen Imari vaas met tuin/kraanvogel/goud decor. Afmeting: H 62,5 cm. In goede staat.

Chinese Imari kom Ø 23,6 cm.
Startprijs 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen imari kom met landschap/pagode/goud decor. Eén haarlijn. Afmeting: H 10 x Ø 23,6 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese schotel Ø 40 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen schotel met figuren in landschap decor. Gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 40 cm. In goede staat.

Japanse schotel Ø 36,7 cm.
Startprijs 120 EUR

Japans porseleinen schotel met familie rose Chinees decor. Met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: Ø 36,7 cm. In goede staat.

Japanse imari lamp, H 61 cm.
Startprijs 150 EUR

19e Eeuwse Japans porseleinen imari lamp met messing. Haarscheuren in dekselvaas. Afmeting: H 61 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Imari (7x)
Startprijs 130 EUR

Zeven delen antiek Japans Imari porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Set dekselvazen. Set kraagvazen. Vaas. Kom. Eén grote vaas gerestaureerd. Afmeting: 12 - 37 cm. In goede staat.

Satsuma figuur
Startprijs 70 EUR

Antiek Japans porseleinen satsuma figuur met goud decor. Wijsheer met kind. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Japanse schotel Ø 46,5 cm.
Startprijs 100 EUR

Antieke Japanse Imari porseleinen schotel met tuin/paradijsvogel decor. Circa 1880. Afmeting: Ø 46,5 cm. In goede staat.

Grote Japanse schotel Ø 55 cm.
Startprijs 150 EUR

Zéér grote Japans porseleinen schotel met tuin/feniks decor. 19e Eeuw. Twee haarlijnen. Afmeting: Ø 55 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Japans Imari porselein (5x)
Startprijs 50 EUR

Vijf delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit; Vaas, gerestaureerd. Vier borden, waarvan één beschadigd. Afmeting: 15 - 31 cm. In redelijk/goede staat.