Set van vier 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels. Familie Rose, floraal/vogel decor. Eén schotel haarlijn. Afmeting: 5,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen familie verte cups met figuren in landschap decor + bodemmerk. Afmeting: 5,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Wucai schenkkan met paarden/floraal/tekst decor. Afmeting: H 19,7 cm. Chinees porseleinen Wucai gemberpot met drakendecor en bodemmerk. Afmeting: 12,5 cm. In goede staat.
Japanse/Chinese bronzen draken theepot met kreeft op deksel. Afmeting: 12,5 x 21 x 16 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japans Imari porseleinen kraagvazen met floraal decor. Eén oude haarlijn. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen imari kom met landschap/pagode/goud decor. Eén haarlijn. Afmeting: H 10 x Ø 23,6 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Japans porseleinen imari lamp met messing. Haarscheuren in dekselvaas. Afmeting: H 61 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Japans porseleinen satsuma figuur met goud decor. Wijsheer met kind. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.