Vroege, Hollandse 16e - 17e eeuwse bronzen kraagkandelaar. Restauratie bovenste gedeelte. Afmeting: H 20,2 cm. In redelijke staat.
Antieke leder beklede dekseldoos met messing geëtste figuren voorstelling van vos met patrijzen. Circa 1890. Afmeting: 10 x 30 x 23 cm. In goede staat.
Twee antieke samovaars. 1x Russisch gemerkt. Incompleet, deuken. Afmeting: 22 - 44 cm. In redelijke staat.
Twee zware, antieke handnaaimachines van metaal. Circa 1900. Eén gemerkt Perba, met klauwpoten. Afmeting: 38 - 51 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse kopergeslagen kapstok met spiegel + parapluhouder. Circa 1910. Afmeting: 60 - 82 cm. In goede staat.
Antiek plated boulloir met guirlandes, in louis seize stijl. Circa 1890. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Grote Sevres-stijl porseleinen dekselvaas met bronzen kariatiden, figuren voorstelling + goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 61cm In goede staat.
Collectie van acht antieke Duitse Schwarzwalder houtgesneden beren. Circa 1900 - 1920. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.
Antiek vuursteen pistool. In goede originele staal + patina. Circa 1800. Afmeting: L 40 cm. In goede staat.
Vier oude Indonesische blanke wapens. Divers. 20e Eeuw. Kleine dolk is van hoorn gesneden. Afmeting: 29 - 49 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek bronzen kanon met bronzen wielen + annotatie 1651, maar waarschijnlijk 19e eeuw. Afmeting: 28 x 47 x 13 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke etnografische messen. Afrikaans/Indonesisch? 20e Eeuw. Afmeting: L 27 - 37 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten kruisboog met brons en ijzer. Ongemerkt. Zonder spanner. Afmeting: 114 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws sabel + geweer (defect). Sabel heeft bronzen heft met kroon. Afmeting: L 80 - 99 cm. In redelijke staat.
Antiek Ottomaans sabel met been. Afmeting: L 88,5 cm. In goede originele staat.
Oud messing bureau-kanon. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Oud pistool. Decoratie. Naar antiek voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Afrikaanse blanke wapens in goede originele staat. Centraal Afrika. Afmeting: 34 - 57 cm. In goede staat.