Zoeken

Koperen plafoniere Ø 24 cm.
Startprijs 50 EUR

Twee antieke koetslampen
Startprijs 50 EUR

Bronzen kraagkandelaar, H 20,2 cm.
Startprijs 80 EUR

Vroege, Hollandse 16e - 17e eeuwse bronzen kraagkandelaar. Restauratie bovenste gedeelte. Afmeting: H 20,2 cm. In redelijke staat.

Bijbel met lederen band
Startprijs 90 EUR

Dekseldoos met vos decor, 1890
Startprijs 50 EUR

Antieke leder beklede dekseldoos met messing geëtste figuren voorstelling van vos met patrijzen. Circa 1890. Afmeting: 10 x 30 x 23 cm. In goede staat.

2x Samovaar
Startprijs 45 EUR

Twee antieke samovaars. 1x Russisch gemerkt. Incompleet, deuken. Afmeting: 22 - 44 cm. In redelijke staat.

2x Handnaaimachine, 1900
Startprijs 80 EUR

Twee zware, antieke handnaaimachines van metaal. Circa 1900. Eén gemerkt Perba, met klauwpoten. Afmeting: 38 - 51 cm. In goede staat.

Koperen paruplubak + kapstok met spiegel
Startprijs 50 EUR

Antieke Hollandse kopergeslagen kapstok met spiegel + parapluhouder. Circa 1910. Afmeting: 60 - 82 cm. In goede staat.

Antiek boulloir, 1890
Startprijs 70 EUR

Antiek plated boulloir met guirlandes, in louis seize stijl. Circa 1890. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Sevres-stijl vaas
Startprijs 80 EUR

Grote Sevres-stijl porseleinen dekselvaas met bronzen kariatiden, figuren voorstelling + goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 61cm In goede staat.

Collectie Schwarzwald beren (8x)
Startprijs 250 EUR

Collectie van acht antieke Duitse Schwarzwalder houtgesneden beren. Circa 1900 - 1920. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.

Antiek vuursteenpistool, L 40 cm.
Startprijs 200 EUR

Antiek vuursteen pistool. In goede originele staal + patina. Circa 1800. Afmeting: L 40 cm. In goede staat.

4x Indonesische blanke wapens
Startprijs 100 EUR

Vier oude Indonesische blanke wapens. Divers. 20e Eeuw. Kleine dolk is van hoorn gesneden. Afmeting: 29 - 49 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek bronzen kanon
Startprijs 70 EUR

Antiek bronzen kanon met bronzen wielen + annotatie 1651, maar waarschijnlijk 19e eeuw. Afmeting: 28 x 47 x 13 cm. In goede staat.

2x Indonesisch mes
Startprijs 50 EUR

Twee oude/antieke etnografische messen. Afrikaans/Indonesisch? 20e Eeuw. Afmeting: L 27 - 37 cm. In goede staat.

Kruisboog
Startprijs 600 EUR

19e Eeuws mahoniehouten kruisboog met brons en ijzer. Ongemerkt. Zonder spanner. Afmeting: 114 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek sabel, L 85 cm.
Startprijs 100 EUR

Antiek sabel + geweer
Startprijs 100 EUR

19e Eeuws sabel + geweer (defect). Sabel heeft bronzen heft met kroon. Afmeting: L 80 - 99 cm. In redelijke staat.

Antiek Ottomaans sabel, L 88,5 cm.
Startprijs 80 EUR

Antiek Ottomaans sabel met been. Afmeting: L 88,5 cm. In goede originele staat.

Sigarettendoos WO II
Startprijs 60 EUR

Lot WO II (5x)
Startprijs 100 EUR

Oud kanon
Startprijs 80 EUR

Oud messing bureau-kanon. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Pistool, L 46 cm.
Startprijs 130 EUR

Oud pistool. Decoratie. Naar antiek voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

3x Afrikaans wapen
Startprijs 200 EUR

Drie oude/antieke Afrikaanse blanke wapens in goede originele staat. Centraal Afrika. Afmeting: 34 - 57 cm. In goede staat.