Chinees porseleinen stemcup met draken/floraal decor. Afmeting: H 12 x Ø 12,8 cm. In goede staat.
Twee prachtige Chinees porseleinen kantonese bloempotten met onderschotel. Floraal/dieren/goud decor. Familie rose. Afmeting: H 18 x Ø 25 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuws Chinees porseleinen familie rose kommen met figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 10 - 12 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen beker met mandarijn decor. Gerestaureerd. Afmeting: 13 cm. In redelijke staat.
Zware oude/antieke Chinees porseleinen vaas. Vogels in tuin decor. Gebruikssporen, maar geen schade. Afmeting: H 18,5 x Ø 17,4 cm. In goede staat.
Twee Chinese lakstempels van natuursteen. Plus één snuffbottle van jade met tuin en tekst in goud decor. Afmeting: 7 - 8 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Chinees familie rose porselein. 1x Kom met floraal decor, haarlijn. 1x Schotel met floraal decor, geel, goed. 1x 19e Eeuws bordje met decor van vogels op bloesemtak, tekst en signatu...
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen kang xi draken dekselkom. Kom gelijmd, deksel goed. Afmeting: H 14 x Ø 19 cm. In matige staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met lichtgroen glazuur. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Kapitale Chinees porseleinen kang xi schotel met floraal/figuren/paradijsvogel decor. 18e Eeuw. Met bodemmerk. Veel randfrit. Afmeting: Ø 39,4 cm. In goede staat.
16e - 17e Eeuws Chinees porseleinen schotel met figuren in coulissen decor. Afmeting: Ø 31,4 cm. In goede staat.
Lot 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: 3x Familie rose dekseldoos met bodemmerk. 1x Snuffbottle met kippen/kraanvogel decor. Afmeting: 7 - 13,5 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke vierkante Chinees porseleinen vaas met landschap/tekst decor. Bovenrand schade + gat in bodem. Afmeting: H 42 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. 2x Cheng Lung met tuin/figuren decor, één haarlijn + chips. 1x Floraal, haarlijn + chips. Afmeting: Ø 22 - 27 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen capucijne familie rose trekpot. Floraal/goud decor. Breuk in handvat. Afmeting: 13 x 18 x 10 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen lampenvoet met draken decor en messing voet. Met signatuur. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie verte vaas met bronzen voet en zes tekens bodemmerk. Draken/coulissen decor. Afmeting: H 54,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met oxide-rood karper decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen kang xi schotel op standaard met rotsen decor + verso floraal/vogel decor. Met bodemmerk. Eén chip. Afmeting: Ø 10,8 cm. In redelijk/goede staat.
Set van vier 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose borden met tuin/goud decor. Eén bord haarlijn, iets randfrit. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met granaatappel decor. Beschadigd. Afmeting: H 9,5 x Ø 20,3 cm. In matige staat.
Chinese beschilderde sung vaas met haas/zotje/kraanvogel decor. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.
Chinese brushpot van jade, met figuren in bos decor + tekst + signatuur. Afmeting: 15,6 cm. In goede staat.
Zes antieke Chinees porseleinen familie rose kop en schotels met kostbaarheden decor. Afmeting: 8 - 13 cm. In goede staat.