Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Chinese stemcup Ø 12,8 cm.
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen stemcup met draken/floraal decor. Afmeting: H 12 x Ø 12,8 cm. In goede staat.

2x Kanton bloempot + onderschotel
Startprijs 800 EUR

Twee prachtige Chinees porseleinen kantonese bloempotten met onderschotel. Floraal/dieren/goud decor. Familie rose. Afmeting: H 18 x Ø 25 cm. In goede staat.

2x Familie Rose kom Ø 10 -12 cm.
Startprijs 250 EUR

Twee 19e eeuws Chinees porseleinen familie rose kommen met figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 10 - 12 cm. In goede staat.

Chinese mandarijn beker
Startprijs 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen beker met mandarijn decor. Gerestaureerd. Afmeting: 13 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas Ø 17,4 cm.
Startprijs 1.500 EUR

Zware oude/antieke Chinees porseleinen vaas. Vogels in tuin decor. Gebruikssporen, maar geen schade. Afmeting: H 18,5 x Ø 17,4 cm. In goede staat.

3 Delen Chinees
Startprijs 80 EUR

Twee Chinese lakstempels van natuursteen. Plus één snuffbottle van jade met tuin en tekst in goud decor. Afmeting: 7 - 8 cm. In goede staat.

3 Delen antiek familie rose
Startprijs 120 EUR

Drie delen antiek Chinees familie rose porselein. 1x Kom met floraal decor, haarlijn. 1x Schotel met floraal decor, geel, goed. 1x 19e Eeuws bordje met decor van vogels op bloesemtak, tekst en signatu...

Chinese dekselkom Ø 19 cm.
Startprijs 100 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen kang xi draken dekselkom. Kom gelijmd, deksel goed. Afmeting: H 14 x Ø 19 cm. In matige staat.

Chinese celadon vaas, H 20 cm.
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met lichtgroen glazuur. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Kapitale Chinese schotel Ø 39,4 cm.
Startprijs 1.700 EUR

Kapitale Chinees porseleinen kang xi schotel met floraal/figuren/paradijsvogel decor. 18e Eeuw. Met bodemmerk. Veel randfrit. Afmeting: Ø 39,4 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 31,4 cm.
Startprijs 1.500 EUR

16e - 17e Eeuws Chinees porseleinen schotel met figuren in coulissen decor. Afmeting: Ø 31,4 cm. In goede staat.

Lot Chinese dekseldozen
Startprijs 200 EUR

Lot 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: 3x Familie rose dekseldoos met bodemmerk. 1x Snuffbottle met kippen/kraanvogel decor. Afmeting: 7 - 13,5 cm. In goede staat.

Vierkante Chinese vaas, H 42 cm.
Startprijs 1.400 EUR

Zeldzame antieke vierkante Chinees porseleinen vaas met landschap/tekst decor. Bovenrand schade + gat in bodem. Afmeting: H 42 cm. In redelijke staat.

3x Chinees bord Ø 22 - 27 cm.
Startprijs 70 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. 2x Cheng Lung met tuin/figuren decor, één haarlijn + chips. 1x Floraal, haarlijn + chips. Afmeting: Ø 22 - 27 cm. In redelijke staat.

Capucijne theepot
Startprijs 375 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen capucijne familie rose trekpot. Floraal/goud decor. Breuk in handvat. Afmeting: 13 x 18 x 10 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaaslamp, H 44 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen lampenvoet met draken decor en messing voet. Met signatuur. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Fam. Verte vaas met brons, H 54,5 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen familie verte vaas met bronzen voet en zes tekens bodemmerk. Draken/coulissen decor. Afmeting: H 54,5 cm. In goede staat.

Chinese kom (karper) Ø 12,5 cm.
Startprijs 600 EUR

Chinees porseleinen kom met oxide-rood karper decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Chinese schotel op standaard Ø 10,8 cm.
Startprijs 100 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen kang xi schotel op standaard met rotsen decor + verso floraal/vogel decor. Met bodemmerk. Eén chip. Afmeting: Ø 10,8 cm. In redelijk/goede staat.

4x Familie Rose bord Ø 23,2 cm.
Startprijs 450 EUR

Set van vier 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose borden met tuin/goud decor. Eén bord haarlijn, iets randfrit. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 20,3 cm.
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen kom met granaatappel decor. Beschadigd. Afmeting: H 9,5 x Ø 20,3 cm. In matige staat.

Chinese sung vaas, H 34,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinese beschilderde sung vaas met haas/zotje/kraanvogel decor. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.

Chinese brushpot van jade
Startprijs 400 EUR

Chinese brushpot van jade, met figuren in bos decor + tekst + signatuur. Afmeting: 15,6 cm. In goede staat.

Lot Familie Rose kop/schotels (6x)
Startprijs 250 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen familie rose kop en schotels met kostbaarheden decor. Afmeting: 8 - 13 cm. In goede staat.