Kleine, 19e eeuws, Chinees porseleinen familie rose, wu shuang pu vaas, met figuren/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 10,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen amfora-vormige oorvaas met iriserend glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. 1x Kang xi revival, vogel/vlinder/floraal decor, vier tekens bodemmerk. 1x Ongemerkt, vogels/floraal decor. Afmeting: H 8 - 14,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japans porseleinen olielamp met figuren/floraal/goud decor. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Gestilleerde bronzen beer met vleugels. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.
Japanse meiji dekselvaas met draken decor. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met dubbele blauwe bodemring. Eenden in vijver decor. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose bord met hanen decor. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 23,6 cm. In goede staat.
Vijf oude Chinees porseleinen snuffbottles met bodemmerk. Divers. Afmeting: H 6 - 7 cm. In goede staat.