Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Kleine Chinese vaas, H 10,4 cm.
Startprijs 400 EUR

Kleine, 19e eeuws, Chinees porseleinen familie rose, wu shuang pu vaas, met figuren/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 10,4 cm. In goede staat.

Chinese oren-vaas, H 17,5 cm.
Startprijs 450 EUR

Chinees porseleinen amfora-vormige oorvaas met iriserend glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

3-Delig Japans imari kaststel
Startprijs 120 EUR

Drie-delig Japans porseleinen imari kaststel met floraal decor. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

2x Chinese vaas, H 8 - 14,5 cm.
Startprijs 100 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. 1x Kang xi revival, vogel/vlinder/floraal decor, vier tekens bodemmerk. 1x Ongemerkt, vogels/floraal decor. Afmeting: H 8 - 14,5 cm. In goede staat.

Lot celadon porselein (4x)
Startprijs 100 EUR

Vier Chinees celadon porseleinen zoutnappen op drie pootjes. Afmeting: 5,4 cm. In goede staat.

Chinese celadon pot Ø 10 cm.
Startprijs 120 EUR

Chinees porseleinen celadon pot met floraal decor. Afmeting: H 8,5 x Ø 10 cm. In goede staat.

Japanse olielamp, H 62 cm.
Startprijs 120 EUR

19e Eeuws Japans porseleinen olielamp met figuren/floraal/goud decor. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

Bronzen beer
Startprijs 300 EUR

Gestilleerde bronzen beer met vleugels. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese kommen Ø 28,5 cm.
Startprijs 700 EUR

Twee zeer grote Chinees porseleinen cheng lung kommen met landschap decor. 18e Eeuw. Eén kom chip. Eén kom gerestaureerd. Afmeting: 12 - Ø 28,5 cm. In matig/goede staat.

Japanse imari schotel Ø 55 cm.
Startprijs 450 EUR

Zeer grote Japans porseleinen imari schotel. 19e Eeuw. Floraal/tuin/goud decor. Afmeting: Ø 55 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 29,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen bolvaas met floraal reliëf decor + kat-achtige koppen. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

Kleine Chinese vaas, H 8,2 cm.
Startprijs 250 EUR

Kleine Chinees porseleinen bolvaas, met figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,2 cm. In goede staat.

Boeddha figuur, H 20,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen lachende boeddha met zotjes. Familie Rose. Met bodemmerk. Afmeting; H 20,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Capucijne schenkkan, H 15 cm.
Startprijs 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen familie rose capucijne schenkkan met pioenroos decor. Kleine chip aan tuit. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

Japanse dekselvaas
Startprijs 100 EUR

Japanse meiji dekselvaas met draken decor. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.

Chinese bolvaas Ø 19 cm.
Startprijs 350 EUR

Chinese bolvaas met draken decor in emaille-verf. Met bodemmerk. Afmeting: H 14 x Ø 19 cm. In goede staat.

Japanse Satsuma dekselpot, H 60 cm.
Startprijs 250 EUR

19e Eeuws Japans porseleinen Satsuma dekselvaas met figuren/goud decor + geisha op deksel. Kleine beschadigingen bij geisha. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 15 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen vaas met dubbele blauwe bodemring. Eenden in vijver decor. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

Bronzen censer, H 24,5 cm.
Startprijs 200 EUR

Antiek Chinese bronzen wierookbrander met olifantkoppen en figuur op olifant. Circa 1900 of ouder. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Startprijs 250 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x Wierookbrander, familie rose, met figuren/tekst decor. 1x Drie-delige Chinees porseleinen erotische familie verte kom. Met bodemmerk. Afmeting: 10 - 11cm. In goede sta...

Chinees bord Ø 23,6 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen familie rose bord met hanen decor. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 23,6 cm. In goede staat.

Chinese ghendi, H 20,5 cm.
Startprijs 400 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen ghendi schenkkan met tuin decor. Tuitje gerestaureerd. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.

Zeldzame set Chinees porselein
Startprijs 700 EUR

Zeldzame zes-delige Chinees porseleinen set met kang xi kop + schotels. 18e Eeuw. Met vogel/huizen/floraal en steur decor. Met bodemmerk. Vier kopjes gaaf. Twee kopjes chip. Alle schotels redelijk/goe...

Lot snuffbottles (5x)
Startprijs 60 EUR

Vijf oude Chinees porseleinen snuffbottles met bodemmerk. Divers. Afmeting: H 6 - 7 cm. In goede staat.