Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

2-Deurs eiken kast 4068
2-Deurs eiken kast
Startprijs 300 EUR
Set van zes stoelen (eiken) 4069
Set van zes stoelen (eiken)
Startprijs 250 EUR
Tafeltje met marmer/brons 4070
Tafeltje met marmer/brons
Startprijs 160 EUR
Potten/nachtkastje 4071
Potten/nachtkastje
Startprijs 90 EUR
Groot pottenkastje 4072
Groot pottenkastje
Startprijs 150 EUR
Wortelnoten vitrinekast, 1860 4073
Wortelnoten vitrinekast, 1860
Startprijs 250 EUR
18e Eeuws Duitse barok kast 4074
18e Eeuws Duitse barok kast
Startprijs 600 EUR
Ovale mahonie uittrektafel 4075
Ovale mahonie uittrektafel
Startprijs 400 EUR
Dekenkist 4076
Dekenkist
Startprijs 200 EUR
6 Franse stoelen 4077
6 Franse stoelen
Startprijs 200 EUR
Eiken buffetkast, 1910 4078
Eiken buffetkast, 1910
Startprijs 300 EUR
Secretaire, 1880 4079
Secretaire, 1880
Startprijs 400 EUR
Buffetkast, 1880 4080
Buffetkast, 1880
Startprijs 300 EUR
Eiken commode/marmeren blad 4081
Eiken commode/marmeren blad
Startprijs 100 EUR
Engels Victoriaans schrijfbureau, 1860 4082
Engels Victoriaans schrijfbureau, 1860
Startprijs 300 EUR
Ronde mahonie eettafel, 1930 4083
Ronde mahonie eettafel, 1930
Startprijs 200 EUR
Louis Philippe secretaire, 1860 4084
Louis Philippe secretaire, 1860
Startprijs 225 EUR
Louis Seize-set (bank + 4 stoelen) 4085
Louis Seize-set (bank + 4 stoelen)
Startprijs 250 EUR
Engels schrijfsecretaire 4086
Engels schrijfsecretaire
Startprijs 200 EUR
Hangkastje + psyche 4087
Hangkastje + psyche
Startprijs 100 EUR
Engelse kaptafel 4088
Engelse kaptafel
Startprijs 150 EUR
Wortelnoten tafel, 1920 4089
Wortelnoten tafel, 1920
Startprijs 100 EUR
Engelse bijzettafel, 1900 4090
Engelse bijzettafel, 1900
Startprijs 70 EUR
3x Mahoniehouten meubelen 4091
3x Mahoniehouten meubelen
Startprijs 90 EUR