Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

6-Pas tegeltableau, 39 x 26 cm.
Startprijs 100 EUR

19e Eeuws Hollands 6-pas fayence tegeltableau met skûtsje zeilboot. Chips omranding. Afmeting: 39 x 26 cm. In goede staat.

Tegeltableau, Maria
Startprijs 100 EUR

Antiek neogotisch tegeltableau met Maria, in eikenhouten lijst. Circa 1900. Afmeting: 90 x 45 x 10 cm. In goede staat.

Apothekerspot
Startprijs 100 EUR

18e Eeuwse Hollandse fayence apothekerspot. Mangaan-kleurig. U. Mercutiale. Met pauwen decor. Beschadigd. Afmeting: H 18 cm. In redelijke staat.

2x Meissen schaal
Startprijs 100 EUR

Twee Duitse Meissen porseleinen schalen met Streublümchen decor en goudrand. Knauf tijd. Circa 1900. Kleine schaal heeft chip. Afmeting: Ø 21 - 22,6 cm. In redelijk/goede staat.

2x Meissen schaal/bord Ø 19,6 cm.
Startprijs 100 EUR

Twee Duitse Meissen porseleinen borden/schalen met chinoiserie decor + goud. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 19,6 cm. In goede staat.

Lot Herend porselein
Startprijs 100 EUR

Tien-delig Herend porseleinen set. 20e Eeuw. Decor: Chinese bouquet. Afmeting: 7 - 15 cm. In goede staat.

Tegeltableau (Porceleyne Fles)
Startprijs 100 EUR

Antiek 6-pas fayence tegeltableau van de Porceleyne Fles. Holland. Naar een schilderij van Louis Apol. Circa 1900. Eén tegel met barst. Afmeting: 45 x 30 cm. In redelijk/goede staat.

Lot porselein (Haags)
Startprijs 100 EUR

Lot Haags porselein. Bestaande uit; twee kopjes + vier schotels. Floraal decor +bodemmerk ooievaar. Afmeting: 7 - 12,2 cm. In goede staat.

Antieke glazen voorraad fles, H 55 cm.
Startprijs 100 EUR

Grote handbeschilderde groen-glazen voorraadfles met antieke beschildering van een V.O.C. schip. Met verso figuren voorstelling. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.

4x Roemer
Startprijs 100 EUR

Vier oude/antieke Roemer noppenglazen. Enkele chips. Afmeting: 8,5 cm. In redelijk/goede staat.

6x Roemer
Startprijs 100 EUR

Zes oude/antieke Roemer noppenglazen. Enkele chips. Afmeting: 9,3 cm. In redelijk/goede staat.

Unica Leerdam vaas, H 34 cm.
Startprijs 100 EUR

Unica Leerdam vaas door C.J. Lanooy. 1881 - 1948. D. 59. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Franse persglazen sierschaal Ø 18,5 cm.
Startprijs 100 EUR

Antiek persglazen tafelschaal met ijzeren florale houder. Frankrijk. Mogelijk Schneider. Afmeting: H 13 x Ø 18,5 cm. In goede staat.

Lot glas (4x)
Startprijs 100 EUR

Vier delen design glaswerk. Onder andere Murano. En één keer gesigneerd Rimo. Afmeting: 22 - 27 cm. In goede staat.

Glazen hoofd, H 39 cm.
Startprijs 100 EUR

Modern glasfusing vrouwelijk hoofd met rode lippen. 21e Eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Antiek Frans figuur, H 50 cm.
Startprijs 100 EUR

Antiek Frans compositie metalen figuur. 'L instruction. Circa 1900. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

Vergulde bronzen heilige
Startprijs 100 EUR

Verguld bronzen Heilig figuur op houten basement. 18e - 19e Eeuw. Zonder glazen stolp. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Houten Nigeria Ekoi beeld
Startprijs 100 EUR

Houten Nigeria Ekoi Ejagham beeld. 20e Eeuw. Afmeting: 34,5 cm. In goede staat.

2x Brons gepatineerde figuren, 1900
Startprijs 100 EUR

Twee antiek compositie metalen figuren. Holland. Vissersvrouw + vissersman in klederdracht (Volendam?). Circa 1900. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Antiek Frans beeld
Startprijs 100 EUR

Antiek Frans compositie metalen figuur op marmeren basement. Door E. Picault. Circa 1900. Le Genie Humain. Afmeting: H 53 cm. 53 cm. In goede staat.

Apother/Drogist 'Gaper'
Startprijs 100 EUR

Grote hardhouten gestoken 'Gaper' met polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.

Bronzen figuur
Startprijs 100 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Vrouw met houweel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Antiek Frans figuur, 1900
Startprijs 100 EUR

Antiek Frans compositie metalen figuur. Circa 1900. Titel: Martinique. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

Perzisch Kelim kleed, 86 x 290 cm.
Startprijs 100 EUR

Oud Perzisch Kelim kleed. Kleur: aardetinten. 20e Eeuw. Afmeting: 86 x 290 cm. In goede staat.