Lot Japans Imari porselein. Divers. Floraal/goud decor. Vijf delen gaaf. Eén bord gelijmd. Drie borden haarlijn en/of randschade. Afmeting: Ø 21 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek 25-delig Japans porseleinen theeservies met landschap decor. Circa 1900. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 10 - 21 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen imari borden met bloemvaas/goud decor. Eén bord haarlijn + enkele minimale chips. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japans porseleinen Imari scheerbekken. Floraal/goud decor. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari schotel met landschap/pagode/goud decor. Afmeting: Ø 33 cm. In goede staat.
Kapitale oude Chinees porseleinen godheid. Handbeschilderd. Gedetailleerde beschildering + gezichten, staande op een draak. Enkele minimale beschadigingen, beetje verfverlies. Afmeting: H 105 cm. In g...
Kapitale, oud Chinees porseleinen godheid met gedetailleerde beschildering + gezichten, staande op vis. Minimale beschadiging mogelijk, en iets verfverlies. Afmeting: H 98 cm. In goede staat.
Kapitale, oud Chinees porseleinen godheid met perzik, staande op schildpad. Handbeschilderd en gedetailleerde beschildering + gezichten. Enkele minimale beschadigingen + minimaal verfverlies. Afmeting...
Lot antiek Japans kutani porselein. Onder meer; kopjes, schotels en vaas. 2x Haarlijn. 1x Chip. Afmeting: 9 - 25,5 cm. In goede staat.
Twee antiek Japans porseleinen satsuma vazen, met figuren in landschap/goud decor. Met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.
Twee delen oud/antiek China. 1x Fantasie dier van jade. 1x Bronzen kalf. Afmeting: 6,5 - 8,5 cm. In goede staat.
Grote Chinese dekseldoos met kostbaarheden decor. Koper/emaille reliëf. Afmeting: H 11 x Ø 13 cm. In goede staat.
Antiek Chinese gu-vaas. 19e eeuw of ouder. Afmeting: H 21,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met roze glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,7 x Ø 15 cm. In goede staat.
Lot met elf stuks diverse antiek Chinees porseleinen schotels. 18e - 19e Eeuw. Onder andere; kang xi revival. Eén schotel chip. Afmeting: Ø 10 - 11,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose schaal in bloemvorm, met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 19,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen ruby red cup met draken decor. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: Ø 5,2 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Chinees porseleinen vazen. Geglazuurd. Divers. Alle drie met bodemmerk. Afmeting: H 29 - 36 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung kommen met figuren in tuin decor. Afmeting: Ø 19 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen diepe drakenschotel, met ook verso pioenrozen decor. Afmeting: H 6,3 x Ø 30 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met geisha's in tuin decor. Zes-kantig. Vier tekens bodemmerk. Eén minimale chip. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Antiek Chinees voorouder beeld van porselein. Familie Rose decor. Gelijmd. Afmeting: H 46 cm. In redelijke staat.
Chinese bronzen wierookbrander met draak en kylin decor. Met bodemmerk. Afmeting: 21 x 23 x Ø 15 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuws Chinees porseleinen borden. Onder meer; familie verte, Imari. Eén bord haarlijn. Drie borden enkele chips. Afmeting: Ø 17 - 23 cm. In redelijke staat.