Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Lot Japans Imari porselein(9x)
Startprijs 100 EUR

Lot Japans Imari porselein. Divers. Floraal/goud decor. Vijf delen gaaf. Eén bord gelijmd. Drie borden haarlijn en/of randschade. Afmeting: Ø 21 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

Japans theeservies, 1900
Startprijs 60 EUR

Antiek 25-delig Japans porseleinen theeservies met landschap decor. Circa 1900. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 10 - 21 cm. In goede staat.

6x Chinees Imari bord Ø 23,5 cm.
Startprijs 500 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen imari borden met bloemvaas/goud decor. Eén bord haarlijn + enkele minimale chips. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.

Japanse Imari scheerbekken Ø 26 cm.
Startprijs 200 EUR

19e Eeuws Japans porseleinen Imari scheerbekken. Floraal/goud decor. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.

Chinese Imari schotel Ø 33 cm.
Startprijs 250 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Imari schotel met landschap/pagode/goud decor. Afmeting: Ø 33 cm. In goede staat.

Chinese godheid, 105 cm.
Startprijs 1.000 EUR

Kapitale oude Chinees porseleinen godheid. Handbeschilderd. Gedetailleerde beschildering + gezichten, staande op een draak. Enkele minimale beschadigingen, beetje verfverlies. Afmeting: H 105 cm. In g...

Chinese godheid, 98 cm.
Startprijs 1.000 EUR

Kapitale, oud Chinees porseleinen godheid met gedetailleerde beschildering + gezichten, staande op vis. Minimale beschadiging mogelijk, en iets verfverlies. Afmeting: H 98 cm. In goede staat.

Chinese godheid, 98 cm.
Startprijs 1.000 EUR

Kapitale, oud Chinees porseleinen godheid met perzik, staande op schildpad. Handbeschilderd en gedetailleerde beschildering + gezichten. Enkele minimale beschadigingen + minimaal verfverlies. Afmeting...

Lot Japans Kutani porselein (14x)
Startprijs 80 EUR

Lot antiek Japans kutani porselein. Onder meer; kopjes, schotels en vaas. 2x Haarlijn. 1x Chip. Afmeting: 9 - 25,5 cm. In goede staat.

2x Japanse Satsuma vaas
Startprijs 200 EUR

Twee antiek Japans porseleinen satsuma vazen, met figuren in landschap/goud decor. Met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.

Twee delen oud/antiek China
Startprijs 300 EUR

Twee delen oud/antiek China. 1x Fantasie dier van jade. 1x Bronzen kalf. Afmeting: 6,5 - 8,5 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos Ø 13 cm.
Startprijs 300 EUR

Grote Chinese dekseldoos met kostbaarheden decor. Koper/emaille reliëf. Afmeting: H 11 x Ø 13 cm. In goede staat.

Chinese vaas (brons)
Startprijs 400 EUR

Antiek Chinese gu-vaas. 19e eeuw of ouder. Afmeting: H 21,6 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 15 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen kom met roze glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,7 x Ø 15 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (11x)
Startprijs 120 EUR

Lot met elf stuks diverse antiek Chinees porseleinen schotels. 18e - 19e Eeuw. Onder andere; kang xi revival. Eén schotel chip. Afmeting: Ø 10 - 11,5 cm. In goede staat.

Familie Rose schaal
Startprijs 800 EUR

Chinees porseleinen familie rose schaal in bloemvorm, met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 19,4 cm. In goede staat.

Ruby Red cup Ø 5,2 cm.
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen ruby red cup met draken decor. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: Ø 5,2 cm. In goede staat.

3x Oude Chinese vazen, H 29 - 36 cm.
Startprijs 180 EUR

Drie oude/antieke Chinees porseleinen vazen. Geglazuurd. Divers. Alle drie met bodemmerk. Afmeting: H 29 - 36 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse cheng lung kom Ø 19 cm.
Startprijs 600 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung kommen met figuren in tuin decor. Afmeting: Ø 19 cm. In goede staat.

Chinese drakenschotel Ø 30 cm.
Startprijs 500 EUR

Grote Chinees porseleinen diepe drakenschotel, met ook verso pioenrozen decor. Afmeting: H 6,3 x Ø 30 cm. In goede staat.

2x Chinese vaas
Startprijs 250 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met geisha's in tuin decor. Zes-kantig. Vier tekens bodemmerk. Eén minimale chip. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.

Chinees beeld
Startprijs 60 EUR

Antiek Chinees voorouder beeld van porselein. Familie Rose decor. Gelijmd. Afmeting: H 46 cm. In redelijke staat.

Chinese wierookbrander Ø 15 cm.
Startprijs 60 EUR

Chinese bronzen wierookbrander met draak en kylin decor. Met bodemmerk. Afmeting: 21 x 23 x Ø 15 cm. In goede staat.

4x Chinees bord Ø 17 - 23 cm.
Startprijs 150 EUR

Vier 18e eeuws Chinees porseleinen borden. Onder meer; familie verte, Imari. Eén bord haarlijn. Drie borden enkele chips. Afmeting: Ø 17 - 23 cm. In redelijke staat.