Vroeg 19e eeuws eikenhouten potten/nachtkastje met lade en roldeur. Afmeting: 71 x 55 x 42 cm. In goede staat.
Prachtige Duitse wortelnoten twee-deurs vitrinekast met mooi snijwerk en lade. Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 195 x 110 x 44 cm. In goede staat.
18e Eeuwse noord Duitse barok kast. Eiken deel, met achterwand van naaldhout. Verder geheel origineel. Binnenin met schappen. Kast is uitneembaar. Afmeting: H 210 x B 225 x D 68 cm. Museum meubel.
Gepolitoerde mahoniehouten eettafel met extra tussenblad en bronzen kapitellen. Empire-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 76 x 161 x 105 cm. Totaal (uitgetrokken): 220 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten dekenkist. Duitsland. Met smeedijzeren slot. Oudere restauratie. Afmeting: 79 x 130 x 157 cm. In goede staat.
Set van zes antieke Franse stoelen. Henri Deux. Met druivenranken. Circa 1880. Afmeting: 110 x 45 x 43 cm. In goede staat.
Buffetkast. Circa 1910. Deels massief eiken, boven gedeelte niet. Met bolle glaasjes en snijwerk. Afmeting: H 235 x B 200 x D 68 cm. In goede staat.
Duits wortelnoten Gründerzeit secretaire met mooi ahorn binnenleven. Circa 1880. Afmeting: 168 x 96 x 55 cm. In zeer goede staat.
Antiek historisme neo renaissance buffetkast van eikenhout, met glas-in-lood vensters. Circa 1880. Met cherubijnkoppen/leeuwenkoppen et cetera. Afmeting: 235 x 123 x 55 cm. In goede staa.t
Eiken jugendstil commode met spiegel en marmeren blad. Art Deco. Circa 1915. Afmeting: 180 x 110 x 50 cm. In goede staat.
Engels Victoriaans mahoniehouten schrijfbureau met zeven lades. Grote middelste lade is een schrijfblad Circa 1860. Afmeting: 107 x 125 x 56 cm. In goede staat.
Mahoniehouten eettafel met queen Anne poten. Circa 1930. Afmeting: 72 x Ø 106 cm. In goede staat.
Antiek wortelnoten Louis Philippe secretaire. Duitsland. Circa 1860. Met wortelnoten binnenleven. Kleine fineerschades. Afmeting: 183 x 102 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek notenhouten zitgarnituur, bestaande uit bank + vier stoelen. Voorzien van goede bekleding. Circa 1880. Eén knop mist. Eén vlek. Afmeting: 88 x 73 x 130 cm. + 93 x 46 x 45 cm. In goede staat.
Engels, mahoniehouten schrijfsecretaire naar 18 eeuws voorbeeld. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 108 x 98 x 56 cm. In goede staat.
Twee delen antiek, hangkastje + psyche. Duitse hangkast van notenhout, met volle zuilen, Gründerzeit. 1x Psyche van mahoniehout, met lade (+ lot scheermessen). Afmeting: 56 - 57 cm. In goede staat.
Antieke Engelse kaptafel met lades. Mahoniehout. Circa 1880. Afmeting: 180 x 110 x 46 cm. In goede staat.
Wortelnoten tafel met gecontourneerd blad, florale intarsia en queen Anne poten. Circa 1920. Afmeting: H 64 x Ø 78 cm. In goede staat.
Antiek, Engels, mahoniehouten bijzettafel met gecontourneerd blad en vier-spant klauwpoot. Circa 1900. Afmeting: H 56 x Ø 72 cm. In goede staat.
Drie antieke mahoniehouten meubels. Circa 1900. Bestaande uit: mahonie plantentafel, spiegel met kambak, Engelse bijzettafel. Afmeting: 70 - 90 cm. In goede staat.
Antiek mahoniehouten commode. Laat biedermeier. Circa 1840. Lichte schades. Afmeting: 87 x 100 x 52 cm. In redelijke staat.
Antiek mahoniehouten Louis Philippe wandconsole tafel met marmeren blad. Circa 1860. Afmeting: 79 x 81 x 27 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Cuba mahonie empire trumeau met marmeren blad, lade en klauwpoten. Afmeting: 78 x 40 x 74 cm. In goede staat.
Kleine eikenhouten vitrine-opzetkast met vier deuren. Twee-delig. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 195 x 130 x 30 cm. In goede staat.