Zes delen divers oud/antiek China. 20e Eeuw. 1x Boeddha van speksteen. 4x Cloisonné. 1x Floraal emaille bord. Afmeting: 6 - 21 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen oorvaas met mintgroen/lichtblauw glazuur, meander decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 35,2 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuws Chinese cylinder-vormige vazen met draken decor + vier tekens bodemmerk. Kang xi revival. Eén minimale chip. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Lot met twaalf diverse antieke Chinees/Japans porseleinen kop + schotels. 18e - 19e Eeuw. Bodemmerken. Acht delen gaaf. Afmeting: 9 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Lot antiek Chinees porselein. Divers. 19e Eeuw. Bestaande uit: 2x Familie Rose dekseldoos, pijpvaas, Capucijne kop + schotel (chip + haarlijn). Afmeting: 5,5 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen familie rose vaas met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 20,6 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met floraal decor en craquelé glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 36,6 x Ø 31 cm. In goede staat.
Lot met Chinese/Japanse miniatuur vaasjes. Bibelots. Divers. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen cup met mat gouden glazuur + bodemmerk. Afmeting: 4,8 x Ø 9,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose hoedenstandaard met floraal/tekst decor + signatuur. 19e Eeuw. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen cheng lung kommen met floraal decor. 18e Eeuw. Eén kom heeft haarlijn. Andere kom goed. Afmeting: H 9,5 x Ø 19 cm.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen imari borden met floraal decor. Afmeting: Ø 21,7 cm. In goede staat.