Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Japanse Satsuma dekselpot, H 60 cm.
Startprijs 250 EUR

19e Eeuws Japans porseleinen Satsuma dekselvaas met figuren/goud decor + geisha op deksel. Kleine beschadigingen bij geisha. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Bronzen censer, H 24,5 cm.
Startprijs 200 EUR

Antiek Chinese bronzen wierookbrander met olifantkoppen en figuur op olifant. Circa 1900 of ouder. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Startprijs 250 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x Wierookbrander, familie rose, met figuren/tekst decor. 1x Drie-delige Chinees porseleinen erotische familie verte kom. Met bodemmerk. Afmeting: 10 - 11cm. In goede sta...

Chinese ghendi, H 20,5 cm.
Startprijs 400 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen ghendi schenkkan met tuin decor. Tuitje gerestaureerd. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.

Zeldzame set Chinees porselein
Startprijs 700 EUR

Zeldzame zes-delige Chinees porseleinen set met kang xi kop + schotels. 18e Eeuw. Met vogel/huizen/floraal en steur decor. Met bodemmerk. Vier kopjes gaaf. Twee kopjes chip. Alle schotels redelijk/goe...

Chinese cheng lung vleesschaal
Startprijs 300 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen cheng lung vleesschaal met floraal decor en gecontourneerde omranding. Afmeting: 30,5 x 37,7 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 25 cm.
Startprijs 200 EUR

Mintgroene, Chinees porseleinen celadon vaas met vlinder/aubergine-plant decor. Gat in bodem. Afmeting: H 25 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees bord Ø 23 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen familie rose bord met geisha's in tuin decor. Eén chip. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 22,7 cm.
Startprijs 500 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen kang xi bord met figuren op veranda decor. Randfrit + één chip. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.

Chinese bronzen boeddha
Startprijs 900 EUR

Chinese, lachende bronzen boeddha. Patina. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 35 x 29 cm. In goede staat.

3 Delen Chinees porselein
Startprijs 100 EUR

Drie delen Chinees porselein. 1x Quan yin (antiek), chips. 1x Familie verte vaas, chips. 1x Schenkkan (ritueel), chips. Afmeting: 7 - 18 cm. In redelijke staat.

3x Chinees amulet van jade
Startprijs 300 EUR

Drie antiek Chinese amuletten van jade. Divers. Afmeting: 4,3 - 6 cm. In goede staat.

2x Chinees bord Ø 20 cm.
Startprijs 300 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi borden met tuin/goud decor + gecontourneerde omranding. Randfrit. Afmeting: Ø 20 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos Ø 11,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen kang xi dekselpot met floraal decor. Afmeting: H 18 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Antieke Familie Rose vaas(lamp), H 33 cm.
Startprijs 900 EUR

Antieke Chinees porseleinen familie verte vaas(lamp) met floraal/vogel decor. Voorheen lampenvoet. 18e - 19e Eeuw. Gaatje in bodem. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 40 cm.
Startprijs 300 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met granaatappel/kylin/feniks decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Drie delen Oosters/China
Startprijs 50 EUR

3x Oosters/China. Oud/antiek. 1x Cassette met antieke wit metalen charms immortals. 1x Cassette met Oosterse haarspelden. 1x Nepalees verguld bronzen boeddha figuur, gemonteerd op standaard. Afmeting:...

Chinees drakenbord Ø 17,7 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen bord met zowel voor als achter een draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,7 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 25 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen familie rose vaas met berglandschap/vesting/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Divers Japans serviesgoed
Startprijs 40 EUR

3x Divers antiek Japans serviesgoed. 1900 - 1930. Circa 1900 - 1930. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.

Chinese celadon censer Ø 15,5 cm.
Startprijs 50 EUR

Chinees porseleinen celadon censer op drie pootjes, met groen craquelé glazuur. Afmeting: H 13,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

5-Delig Chinees kaststel, H 13 - 17 cm.
Startprijs 60 EUR

Vijf-delig Chinees porseleinen familie rose kaststel met emaille floraal decor. Afmeting: H 13 - 17 cm. paar haarlijntjes verder in goede staat.

Beeld + 3x kop en schotel
Startprijs 70 EUR

Lot Chinees porselein. Bestaande uit: 1x Beeld van wijsheer, met bodemmerk. 3x Familie Rose kop + schotel, met floraal/vlinder/emaille decor. Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.

Chinese bolvaas, H 21,4 cm.
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen bolvaas met paars/rood flambé glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 21,4 cm. In goede staat.