Bronzen tijger, voorzien van monogram. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: 24 x 49 x 21 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse terracotta Madonna met kindje Jezus. Originele vergulding + polychromie. Kroon gelijmd, verder in goede staat. Afmeting: H 130 cm.
Groot 19e eeuws Heilig figuur van terracotta. Heilige Roger. Originele polychromie + vergulding. Afmeting: H 97 cm. In goede staat.
Antiek bronzen beeld. Frankrijk. Circa 1900. Getiteld: Clére. Jongen springt over boomstam. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Twee zéér grote houtgesneden roofvogel figurengroepen. Eerste helft 20e eeuw. Art Deco. Afmeting: H 108 cm. In goede staat.
Oud bronzen 4-armig figuur met knots, staande op een lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Antieke voetbal prijs van brons. Keerstock Clemens. Internationaal seizoen. 1926 - 1927 - 1928. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Marmeren damesbuste in Jugendstil-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Naakte dame op rots. Gesigneerd Rossi. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 58 x 64 x 22 cm. In goede staat.
Antiek Frans compositie metalen figuur. Circa 1900. Titel: Martinique. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Vrouw met houweel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
17e Eeuwse religieuze Heilige Madonna. Portugal. Met zeer gedetailleerd haar et cetera. Afmeting: 17,5 cm. In goede originele staat.
Oud/antiek bronzen figuur. Benin? Afrika, Nigeria. Met patina. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Naakte dame met duif. Circa 1900. Ongesigneerd. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Bronzen olifant, op grijs/groen marmeren sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Antiek bronzen paard op marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: 25 x 25 x 19 cm. In goede staat.
Antieke, Weense bronzen jockey te paard. Koud beschildering. Met bodemmerk + nummer + Geschützt Franz Bergmann. Afmeting: 12 x 12 x 4 cm. In goede staat.
Bronzen Daphne, geplaatst op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 101 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse figuren van compositie metaal. Circa 1900. 1x Matroos, gesigneerd Bouret. 1x Jongen (Maraudeur). Afmeting: H 37 - 38 cm. In goede staat.
Grote hardhouten gestoken 'Gaper' met polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Antiek figuur van terracotta. Gemerkt B.B. 4395. Circa 1900. Moeder wast kind met spons. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Erotisch, bronzen damesfiguur met omklapbare jurk, geplaatst op een marmeren sokkel. Weense-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Antiek Frans compositie metalen figuur. Musketier met paard. Circa 1900. Afmeting: 28 x 38 x 13 cm. In goede staat.
Antiek Frans compositie metalen figuur op marmeren basement. Door E. Picault. Circa 1900. Le Genie Humain. Afmeting: H 53 cm. 53 cm. In goede staat.