Lot met acht rollen linnen. 19e Eeuw. Afmeting: 37 - 42 cm. In goede staat.
Lot met 10 diverse Afrikaaanse maskers/beelden. Terracotta + hout. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 25 cm. In goede staat.
Vier delen divers antiek. 19e Eeuw. Bestaande uit: drie dekseldozen, waarvan 2x mahonie + 1x spaanhout. Plus één vorm met koperen banden (eiken). Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.
Oude bronzen penkandelaar + bronzen psycle. 20e Eeuw. Afmeting: 33 - 57 cm. In goede staat.
Boheemse jugendstil-stijl karaf met diverse glazen. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 35 cm. In goede staat.
Antieke Russische samovaar van messing, met lekschaal. Gemerkt. Afmeting: 61 x 50 x Ø 29 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuws handbeschilderde spaanhouten hoedendozen met floraal decor. Afmeting: 11 - 25 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse plated messing kaarskandelaar. Renaissance. Gelobt, floraal decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Groot lot antiek gereedschap. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 20 - 50 cm. In goede staat.