Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Vlaggenhouder Hofleverancier
Startprijs 80 EUR

Hollandse vlaggenhouder van aluminium 'Le Mantendrai' Hofleverancier. Tweede helft 20 eeuw. Afmeting: 50 x 43 x 18 cm. In goede staat.

Lot linnen (8 rollen)
Startprijs 80 EUR

Lot met acht rollen linnen. 19e Eeuw. Afmeting: 37 - 42 cm. In goede staat.

Lot bierpullen (divers)
Startprijs 50 EUR

Lot met zes diverse bierpullen. Duitsland. Circa 1900 - 1930. Eén haarlijn. Afmeting: 14 - 28 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Afrikaanse maskers/beelden (10x)
Startprijs 50 EUR

Lot met 10 diverse Afrikaaanse maskers/beelden. Terracotta + hout. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 25 cm. In goede staat.

Art Deco servies (messing)
Startprijs 50 EUR

5-Delig art deco theeservies van messing met houten grip. Onduidelijk gestempeld. Circa 1930. Afmeting: 26 x 33 x 53 cm. In goede staat.

Messing paraplubak
Startprijs 60 EUR

Antiek bewerkte messing paraplubak met figuren in herberg decor. Holland. Circa 1900. Afmeting; H 55 cm. In goede staat.

Schwarzwald spiegel, 1880
Startprijs 150 EUR

Antieke Duitse notenhouten Schwarzwald spiegel met floraal decor + facet geslepen spiegel. Circa 1880. In goede staat. Afmeting: 40 x 50 cm.

Lot antieke dekseldozen (4x)
Startprijs 80 EUR

Vier delen divers antiek. 19e Eeuw. Bestaande uit: drie dekseldozen, waarvan 2x mahonie + 1x spaanhout. Plus één vorm met koperen banden (eiken). Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.

Bronzen schotel op houten standaard Ø 26 cm.
Startprijs 60 EUR

Antiek Chinees bronzen schotel met reliëf van draken. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.

Lot pennen (divers)
Startprijs 100 EUR

Vier oude pennen in houder. Onder meer; Dupont Paris en een drie-delige Waterman set. Afmeting: 15 - 19 cm. In goede staat.

Houten kostbaarheden kist
Startprijs 70 EUR

Indiase dekseldoos, beslagen met messing. Octagonaal. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.

Lot antieke Zwitserse bellen, 1900
Startprijs 60 EUR

Lot met antiek Zwitserse metalen/messing bellen voor vee. Circa 1900. Afmeting: 15 - 30 cm. In goede staat.

2x Antieke dekseldoos
Startprijs 80 EUR

Twee antieke houtgesneden dekseldozen. Circa 1900 - 1930. 1x Indonesië, landschap decor, circa 1930. 1x Schwarzwald met vogel, circa 1900. Afmeting: 29 - 34 cm. In goede staat.

Lot kistjes (5x)
Startprijs 80 EUR

Vijf diverse oude/antieke dekseldozen. Onder andere; Jugendstil schrijfkist, Aziatische doos et cetera. Afmeting: 13 - 28 cm. In goede staat.

Plafoniere + spiegel
Startprijs 60 EUR

Leuke kleine hanglamp met prismenglas, circa 1900. En een stucwerk spiegel, met floraal decor, eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 35 - 53 cm. In goede staat.

Kandelaar + psycle
Startprijs 80 EUR

Oude bronzen penkandelaar + bronzen psycle. 20e Eeuw. Afmeting: 33 - 57 cm. In goede staat.

Franse tafellamp, H 32 cm.
Startprijs 50 EUR

Franse tafellamp van koper, op marmeren basement. Meisje op hek bij lantaarn. Circa 1930. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Karaf met glazen
Startprijs 60 EUR

Boheemse jugendstil-stijl karaf met diverse glazen. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 35 cm. In goede staat.

Russische samovaar
Startprijs 80 EUR

Antieke Russische samovaar van messing, met lekschaal. Gemerkt. Afmeting: 61 x 50 x Ø 29 cm. In goede staat.

Lot tin (4x)
Startprijs 100 EUR

Vier delen oud/antiek tin. Onder meer; twee maatbekers + twee klepkannen. Bodemmerken. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 30 - 35 cm. In goede staat.

Hoedendoos (groot)
Startprijs 150 EUR

Antieke handbeschilderde hoedendoos van spaanhout, met floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: 42 x 23 x 17 cm. In goede staat.

Hoedendoos (3x)
Startprijs 150 EUR

Drie 19e eeuws handbeschilderde spaanhouten hoedendozen met floraal decor. Afmeting: 11 - 25 cm. In goede staat.

Plated messing kandelaar, H 21 cm.
Startprijs 100 EUR

17e - 18e Eeuwse plated messing kaarskandelaar. Renaissance. Gelobt, floraal decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Lot antiek gereedschap
Startprijs 100 EUR

Groot lot antiek gereedschap. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 20 - 50 cm. In goede staat.