Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Koreaanse vaas met bamboe decor
Startprijs 2.000 EUR

Koreaans porseleinen vaas met bamboe decor. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

Chinese vaas, Ø 26,7 cm.
Startprijs 2.000 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen vaas met figuren/kraanvogel decor. Gebruikssporen + randfrit. Géén beschadigingen. Afmeting: H 22,4 x Ø 26,7 cm. In goede staat.

M. Roosenboom, Vaas met rozen
Startprijs 2.000 EUR

Margaretha Roosenboom. 1843 - 1896. Vaas met rozen. Aquarel op papier. Afmeting: H 22 x B 17 cm. In goede staat.

Vladimir Sokolov, Gezicht op de Krim in de zomer
Startprijs 2.000 EUR

Vladimier Sokolov. 1823 - 1998. Russische/Oekraïnse School. Gezicht op de Krim in de zomer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.

H.P. Koekoek, Zonnig bospad met paardenkar en figuren
Startprijs 2.000 EUR

Hendrik Pieter Koekkoek. Zonnig bospad met figuren en paardenkar. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 49 cm. In goede staat.

Gouden bangle
Startprijs 2.000 EUR

Fraaie geelgouden bangle, 750/000, voorzien van een holle bewerking. De armband heeft een scharnier en bakslot. Breedte 14,5 mm. ø 57 mm. ca 43,9 gram. In goede staat.

Jan ter Wierik, Abstract
Startprijs 1.900 EUR

Jan te Wierik, 1990. 1954 - 2002. Abstract figuratief. Olieverf op linnen. Afmeting: H 59 x B 71 cm. In goede staat.

Eef de Weerd, Abstract
Startprijs 1.900 EUR

Groot werk van Eef de Weerd. 1926 -1989 Hengelo. Kleurrijke abstracte figurale compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 195 x B 140 cm. In goede staat.

Antieke directoire pendule
Startprijs 1.800 EUR

Antieke, vuurvergulde en gebruneerde bronzen directoire pendule met twee fonteinen en putti in boot. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 44 x 26 x 12 cm. In zeer goede staat.

Gouden beursbeugel aan tas
Startprijs 1.800 EUR

Portemonnee met gouden beugel, 833/000, rechthoekige beugel met getorst decor. MT.: J.B.Netelenbosch, Amsterdam. jl.:Y:1833. Met bordeaux gehaakte tas met goudkleurige kralen. Totaal ca 40 gram. In ze...

Kapitale Chinese schotel Ø 39,4 cm.
Startprijs 1.700 EUR

Kapitale Chinees porseleinen kang xi schotel met floraal/figuren/paradijsvogel decor. 18e Eeuw. Met bodemmerk. Veel randfrit. Afmeting: Ø 39,4 cm. In goede staat.

4x Apothekerspot
Startprijs 1.700 EUR

Vier 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauw decor. U. NUTRIUM + U. STYRAC + U. ALTH + U. ALB. RASIS. Haarlijnen. Afmeting: H 16 - 17 cm. In goede staat.

Grote staande boeddha, H 204 cm.
Startprijs 1.650 EUR

Zéér groot houtgesneden Oosters (staand) boeddha figuur. Met polychromie, goud en glazen stenen. 20e Eeuw. Afmeting: H 204 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Boerderij met figuren, kippen etc...
Startprijs 1.650 EUR

Onduidelijk. 17e - 18e Eeuw. Boerderij met figuren, kippen, hond aan de ketting. Olieverf op linnen. Marouflé. Oudere restauratie. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.

Yixing theepot Ø 9 cm.
Startprijs 1.600 EUR

Antiek Chinees porseleinen yixing trekpot met druivenranken/eekhoorn decor. Tuit beschadigd, chip binnenrand deksel. Afmeting: 11 x 14 x Ø 9 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen boeddha
Startprijs 1.600 EUR

Grote oude/antieke Chinese bronzen boeddha met patina. Afmeting: 84 cm. In goede staat.

Venetiaans figuur met dienblad
Startprijs 1.600 EUR

19e Eeuws houtgestoken Venetiaans figuur met originele polychromie + glazen ogen. Dienblad later. Afmeting: 112 cm. In goede staat.

Cornelis Raaphorst, Drie spelende poezen
Startprijs 1.600 EUR

Cornelis Raaphorst. 1875 - 1954. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Gouden armband breed
Startprijs 1.600 EUR

Geelgouden armband, 585/000, bolgevlochten model, voorzien van een bakslot. Breedte 16 mm. Lengte 21 cm. ca 28,2 gram. Minimaal knikje in armband. Nieuw.

Chinese vaas, H 40 cm.
Startprijs 1.500 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen familie rose vaas met kostbaarheden/floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Chinese schaal met draak Ø 27,2 cm.
Startprijs 1.500 EUR

Chinees porseleinen pot met draak/feniks decor. Afmeting: 15 x Ø 27,2 cm. In goede staat.

Chinese bronzen wierookbrander
Startprijs 1.500 EUR

Prachtige, antieke, Chinese wierookbrander van brons. Met draken, kylin, karaktertekens en bodemmerk. Afmeting: 40,5 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 31,4 cm.
Startprijs 1.500 EUR

16e - 17e Eeuws Chinees porseleinen schotel met figuren in coulissen decor. Afmeting: Ø 31,4 cm. In goede staat.

Chinese vaas Ø 17,4 cm.
Startprijs 1.500 EUR

Zware oude/antieke Chinees porseleinen vaas. Vogels in tuin decor. Gebruikssporen, maar geen schade. Afmeting: H 18,5 x Ø 17,4 cm. In goede staat.