Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

4x Scheepvaart
Startprijs 40 EUR

4x Scheepvaart. 20e Eeuw. Messing. 1x Observer klok. 1x Thermo hygrometer. 1x Luchtdrukmeter. 1x Compas. Afmeting: Ø 5 - 21 cm. In goede staat.

Lot plated kandelaren (5x)
Startprijs 40 EUR

Lot met vijf diverse plated kaarskandelaren. Afmeting: H 11 - 19,5 cm. In goede staat.

Wand-etagère
Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse kleine wand-etagère van notenhout. Afmeting: 51 x 39 x 15 cm. In goede staat.

Beschilderde emmer
Startprijs 40 EUR

Antieke hindelopen beschilderde houten emmer, ca 1900. ø 32x31cm. In goede staat.

Duitse tafelklok, H 36 cm.
Startprijs 40 EUR

Duitse compositie metalen tafelklok, naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Franse bureauklok, 1920
Startprijs 40 EUR

Antieke Franse art deco bureauklok van albast. Circa 1920. Afmeting: 20,5 x 30 x 8 cm. In goede staat.

Wortelnoten Friese staartklok
Startprijs 40 EUR

Wortelnoten Friese staartklok met wekker en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 cm. In goede staat.

Spiegel, H 83 x B 59 cm.
Startprijs 40 EUR

Antiek Engelse spiegel van eikenhout. Ovaal. Met facet geslepen spiegelglas. Circa 1900. Afmeting: H 83 x B 59 cm. In goede staat.

Spiegel, H 90 x B 70 cm.
Startprijs 40 EUR

Antiek vergulde spiegel met gewoon spiegelglas (niet facet geslepen). Afmeting: H 90 x B 70 cm. In goede staat.

Tafel met 8 tegels
Startprijs 40 EUR

Eikenhouten Hollandse bijzettafel met acht antieke mangaan/bloemvaastegels ingelegd. Afmeting: 45 x 65 x 39 cm. In goede staat.

Twee stoelen
Startprijs 40 EUR

Twee oude armleunstoelen. 2e Helft 20e eeuw. 96x60x65cm. en 112x70x62cm. In goede staat.

Salontafel (Queen Anne) Ø 70 cm.
Startprijs 40 EUR

Mooie notenhouten queen Anne salontafel met gecontourneerd blad en klauwpoten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 44 x Ø 70 cm. In goede staat.

Moderne vaas, H 30 cm.
Startprijs 40 EUR

Moderne koud beschilderde glazen vaas in cylinder-vorm. Picassa-achtig uitziende vaas. Monogram M. A. 20e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Lot antiek glaswerk (3x)
Startprijs 40 EUR

Drie delen antiek glaswerk. 1x Jampot, ruitkristal, met onderschotel. 1x 4-delige menage-set. 1x bonbonniere met plated voet. Afmeting: 13 - 17 cm. In goede staat.

Lot porseleinen figuren (4x)
Startprijs 40 EUR

Vier delen antiek porselein. Circa 1900. Bestaande uit: Twee figuren als dekseldoos. Eén lampenvoet. Eén figuur. Afmeting: 16 - 29 cm. In goede staat.

Lot aardewerk
Startprijs 40 EUR

Lot 18e -19e eeuws aardewerk. Eén kom kapot. Afmeting: 20 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

3-Delige set van aarderwerk
Startprijs 40 EUR

Antieke drie-delige polychrome aardewerken set voor bloemen. Circa 1900. Gemerkt Czechoslovakia. Floraal decor. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

Divers Japans serviesgoed
Startprijs 40 EUR

3x Divers antiek Japans serviesgoed. 1900 - 1930. Circa 1900 - 1930. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.

2 Zilveren kandelaren
Startprijs 45 EUR

Twee zilveren kandelaren, 925/000, laag model op een ronde voet met lijnendecor. MT.: Wilmott Manufactuuring & Co, Birmingham. jl.: E:1929. ø6x7cm. In redelijk goede staat. ca 158 gram met gevulde voe...

3 Paar zilveren oorstekers
Startprijs 45 EUR

Drie paar zilveren oorstekers, 925/000, met zirconia's. Een paar oorhangers met maanvormige elementen voorzien van markesiet en onyx. Een paar oorstekers met bollen bezet met zirconia's en een paar oo...

Schmidt, Veranda
Startprijs 45 EUR

Schmidt. Duitse School. Circa 1920. Veranda. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 42 x B 30 cm. In goede staat.

Lot antieke gewichten
Startprijs 45 EUR

Groot lot met antieke gewichten van ijzer en messing. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 2 - 12 cm. In goede staat.

Mahonie tafel, 1860
Startprijs 45 EUR

Mahoniehouten Louis Philippe tafel met gecontourneerd blad. Circa 1860. Afmeting: 79 x 90 x 70 cm. In goede staat.

Lot glaswerk/kristal
Startprijs 45 EUR

Lot divers glaswerk/kristal. 20e Eeuw. Onder andere; stolp, vaas, bowlpot et cetera. Afmeting: 10 - 33 cm. In goede staat.