Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Zilveren doos met blauw glas 25
Zilveren doos met blauw glas
Startprijs 750 EUR
Plated wierookscheepje 24
Plated wierookscheepje
Startprijs 60 EUR
Zilveren wierookscheepje 23
Zilveren wierookscheepje
Startprijs 180 EUR
Zilveren tafelschaal 22
Zilveren tafelschaal
Startprijs 70 EUR
Zilveren wierookscheepje 21
Zilveren wierookscheepje
Startprijs 200 EUR
Zilver met blauw glas, 3 delen 20
Zilver met blauw glas, 3 delen
Startprijs 250 EUR
Gouden beursbeugel aan tas 19
Gouden beursbeugel aan tas
Startprijs 1.800 EUR
Zilveren waterkan 18
Zilveren waterkan
Startprijs 180 EUR
Grote zilveren haan 17
Grote zilveren haan
Startprijs 850 EUR
Zeldzame zilveren blaker 16
Zeldzame zilveren blaker
Startprijs 100 EUR
3-Delig zilveren koffieservies 15
3-Delig zilveren koffieservies
Startprijs 250 EUR
Zilveren dienblad 14
Zilveren dienblad
Startprijs 250 EUR
3-Delig zilveren koffieservies 13
3-Delig zilveren koffieservies
Startprijs 600 EUR
Zilveren wijwateremmer 12
Zilveren wijwateremmer
Startprijs 900 EUR
Zilveren schaal met zwanen 11
Zilveren schaal met zwanen
Startprijs 150 EUR
Zilveren schaal op voet (schelpvorm) 10
Zilveren schaal op voet (schelpvorm)
Startprijs 150 EUR
2 Zilveren 3-lichts kandelaren 9
2 Zilveren 3-lichts kandelaren
Startprijs 500 EUR
2 Zilveren kandelaren 8
2 Zilveren kandelaren
Startprijs 150 EUR
Zilveren beker 7
Zilveren beker
Startprijs 150 EUR
2 Zilveren kandelaren 6
2 Zilveren kandelaren
Startprijs 250 EUR
Tafelstuk met opalineglas 5
Tafelstuk met opalineglas
Startprijs 300 EUR
Tafelstuk, zilver met glas 4
Tafelstuk, zilver met glas
Startprijs 200 EUR
Zilver  vergulde miskelk met pateen en lepeltjes 3
Zilver vergulde miskelk met pateen en lepeltjes
Startprijs 1.250 EUR
Zilveren schaal met zwanen 2
Zilveren schaal met zwanen
Startprijs 400 EUR