Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Zeldzame Japanse bronzen meiji vaas, H 32,3 cm.
Startprijs 2.500 EUR

Zeldzame Japanse bronzen meiji vaas met vleermuizen, dierenkoppen, messing + zilver + vergulde inleg. Floraal met libelle + verso wijsheer in landschap. Bijzondere kwaliteit. Afmeting: H 32,3 cm. In z...

2x Chinees bord Ø 23 cm.
Startprijs 200 EUR

Twee antiek Chinees porseleinen familie rose borden met tuin/geisha/kippen decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Imari ghendi schenkkan
Startprijs 600 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari ghendi schenkkan met floraal/goud decor. Afmeting: H 22 cm.In goede staat.

Chinese schenkkan
Startprijs 225 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen schenkkan met floraal decor. Cheng lung. Tuit gerestaureerd. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.

2x Chinese dekselvaas, H 32 cm.
Startprijs 275 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Kantonese dekselvazen met figuren in tuin decor. Bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Chinese terrine
Startprijs 250 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen cheng lung dekselterrine met landschap decor. Haarlijnen in bodem. Deksel mogelijk niet origineel. Afmeting: 25 x 33 x 21 cm. In goede staat.

Chinese vleesschotel (diep)
Startprijs 500 EUR

18e Eeuwse, diepe vleesschotel van Chinees porselein. Floraal/vogel decor. Gecontourneerde omranding. Randfrit. Afmeting: 6 x 37 x 31 cm. In goede staat.

Chinese celadon kom Ø 14,5 cm.
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen celadon kom met lichtblauw craquelé glazuur. Afmeting: H 7,2 x Ø 14,5 cm. In goede staat.

Porseleinen boeddha
Startprijs 1.200 EUR

Oude Chinees porseleinen lachende boeddha. Familie Rose. Afmeting: 39,5 x 33 x 35 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha met vergulding
Startprijs 1.250 EUR

Grote oude Chinese bronzen boeddha met restvergulding. Afmeting: 86 cm. In goede staat.

Chinese patty pan
Startprijs 100 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen familie rose patti pan met floraal decor. Afmeting: 11,7 x 11,9 cm. In goede staat.

Chinese waterschaal (celadon) Ø 14 cm.
Startprijs 225 EUR

Chinese celadon porseleinen waterschaal met geritste tekst op bodem. Afmeting: H 4,2 x Ø 14 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (5x)
Startprijs 100 EUR

Vijf delen divers aardewerk. China. 1x Familie Verte gemberpot met bodemmerk. 1x Yixing theepot met draak + bodemmerk. 1x Porseleinen trekpot, floraal decor. 1x Dekselvaas, sepia landschap. 1x Schaal ...

Chinese bronzen wierookbrander
Startprijs 1.500 EUR

Prachtige, antieke, Chinese wierookbrander van brons. Met draken, kylin, karaktertekens en bodemmerk. Afmeting: 40,5 cm. In goede staat.

2x Chin. Familie Rose kom Ø 11,4 cm.
Startprijs 200 EUR

Twee Chinees porseleinen familie rose kommen met optocht/figuur op kylin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 11,4 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 28 cm.
Startprijs 80 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met tuin decor. Haarlijn bodem. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot
Startprijs 50 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot. Floraal/vleermuizen/karaktertekens decor. Met bodemmerk. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.

2x Kanton olielamp, H 64 cm.
Startprijs 1.200 EUR

Twee bijzonder mooie 19e eeuwse Kantonese familie rose olielampen met oren. Figuren/goud decor, messing monturen. Eén haarlijn 4 cm. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.

Chinese brushpot van bamboe
Startprijs 200 EUR

Antieke Chinese, uit bamboe gesneden penselenvaas met kraanvogel decor. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

Chinese kom op houten sokkel Ø 8 cm.
Startprijs 120 EUR

Chinees porseleinen chicken cup met teksten + bodemmerk. Afmeting: H 3,8 x Ø 8,2 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 23 cm.
Startprijs 1.000 EUR

Chinees porseleinen schaal met floraal/boeddha figuren decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 12 x Ø 23 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas, H 15,8 cm.
Startprijs 1.000 EUR

Chinees porseleinen vaas met diep blauw drakendecor met wolken/golven decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15,8 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot Ø 12 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen sung gemberpot in bloemvorm, met lichtgroen glazuur + deksel. Afmeting: 12 x Ø 12 cm. In goede staat.

Familie Rose vaaslamp
Startprijs 150 EUR

19e Eeuwse tafellamp met Kantonese Familie Rose voet + verguld brons. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.