AFHALEN ALLEEN OP AFSPRAAK! After-Sales / Naverkoop Januariveiling 2021

Koop het nu in de naverkoop

Naverkoop | Veiling
1238 Resultaten
Twee antieke kraagkandelaren
2028
Twee antieke kraagkandelaren
Startprijs 400 EUR
Bronzen kinderportret
5018
Bronzen kinderportret
Startprijs 200 EUR
Duitse tafelklok, 1890
3630
Duitse tafelklok, 1890
Startprijs 180 EUR
Heublet?, Dames met kat bij venster
1221
Startprijs 60 EUR
Zeldzame boulle penduel Tête de Poupée
3509
Startprijs 4.000 EUR
Zeldzame kroon met diamanten
2
Zeldzame kroon met diamanten
Startprijs 3.500 EUR
Breitling horloge, super ocean hermitage limited
501
Startprijs 3.000 EUR
Zilveren Christofle bestek
39
Zilveren Christofle bestek
Startprijs 3.000 EUR
Zeldzame kroon (Utrecht)
3
Zeldzame kroon (Utrecht)
Startprijs 3.000 EUR
Monumentale tafelklok
3515
Monumentale tafelklok
Startprijs 2.750 EUR
Strijdwagen-pendule + kandelaren, 1920
3666
Startprijs 2.600 EUR
Gouden ring met diamant
556
Gouden ring met diamant
Startprijs 2.500 EUR
Witgouden choker met diamant en saffier
500
Startprijs 2.500 EUR
Houten kast met groot zilveren bestek
208
Startprijs 2.500 EUR
Franse Empire pendule, 1820
3523
Franse Empire pendule, 1820
Startprijs 2.400 EUR
Bronzen figuur, E. Picault
5000
Bronzen figuur, E. Picault
Startprijs 2.250 EUR
Grote bronzen Empire-stijl pendule, 1870
3627
Startprijs 2.250 EUR
5-Delig Imari kaststel
7198
5-Delig Imari kaststel
Startprijs 2.000 EUR
Kapitale 17e - 18e eeuwse Kang Xi kom Ø 20,7 cm.
7115
Startprijs 2.000 EUR
Twee Chinese Red Deer vazen
7093
Twee Chinese Red Deer vazen
Startprijs 2.000 EUR
Antieke Chinese wierookbrander
7043
Startprijs 2.000 EUR
Grote vuurvergulde pendule, 1820
3502
Startprijs 2.000 EUR
Jacob Gillig, Stilleven met vissen
1002
Startprijs 2.000 EUR
J. van Velzen, Romantisch landschap
1023
Startprijs 1.900 EUR