45. Juliveiling 2020

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

18e Eeuws Amsterdams staand horloge 3500
18e Eeuws Amsterdams staand horloge
Startprijs 4.000 EUR
Kapitale Franse pendule, 1820 3501
Kapitale Franse pendule, 1820

2.750 EUR

Antieke Flöten Uhr, 1850 3502
Antieke Flöten Uhr, 1850

3.000 EUR

Strijdwagen-pendule + kandelaren, 1920 3503
Strijdwagen-pendule + kandelaren, 1920

3.500 EUR

Crucifix klok in origineel foudraal 3504
Crucifix klok in origineel foudraal
Startprijs 3.500 EUR
Schwarzwalder klok 3505
Schwarzwalder klok
Startprijs 1.000 EUR
Franse schildpad pendule, 1880 3506
Franse schildpad pendule, 1880
Startprijs 550 EUR
18e Eeuwse Weense tafelklok 3507
18e Eeuwse Weense tafelklok

750 EUR

Klok onder stolp 3508
Klok onder stolp

1.500 EUR

Engelse Bracket tafelklok 3509
Engelse Bracket tafelklok

1.700 EUR

Pendule, 1800 3510
Pendule, 1800
Startprijs 1.000 EUR
Franse pendule, 1850 3511
Franse pendule, 1850
Startprijs 1.000 EUR
Zeldzame Lenzkirch staande klok 3512
Zeldzame Lenzkirch staande klok
Startprijs 2.500 EUR
Kolompendule onder stolp 3513
Kolompendule onder stolp
Startprijs 800 EUR
Engelse staande klok 3514
Engelse staande klok
Startprijs 1.900 EUR
Franse vuurvergulde pendule 3515
Franse vuurvergulde pendule
Startprijs 1.350 EUR
Empire pendule Diana van de jacht. 3516
Empire pendule Diana van de jacht.
Startprijs 1.000 EUR
Boulle klok met console 3517
Boulle klok met console
Startprijs 1.450 EUR
Empire pendule 3518
Empire pendule
Startprijs 600 EUR
Franse pendule, 1800 3519
Franse pendule, 1800
Startprijs 900 EUR
Weense pendule 3520
Weense pendule
Startprijs 700 EUR
Kapitaal marmeren klokkenstel 3521
Kapitaal marmeren klokkenstel
Startprijs 300 EUR
Jaeger Lecoultre Atmos pendule 3522
Jaeger Lecoultre Atmos pendule

700 EUR

Weense regulateur, 1880 3523
Weense regulateur, 1880
Startprijs 550 EUR