Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antiek draaiorgel, 1900
Startprijs 325 EUR

Antiek draaiorgel met koperen speelplaat. Gemerkt Amourette, Douglas & Co. London. Circa 1900. Afmeting: 20 x 43 x 40 cm. In goede staat.

2x Empire-stijl kratervazen
Startprijs 250 EUR

Twee grote bronzen Empire-stijl kratervazen. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x Ø 16 cm. In goede staat.

Miniatuur portret met jachtpartij
Startprijs 725 EUR

Vroeg 19e eeuws miniatuurschilderij met adelijke figuren/lanzen/jachthonden decor. Messing bewerkte lijst met adelijk familiewapen. Verso gegraveerd. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.

Francine, Figuren op strand
Startprijs 50 EUR

Francine. 21e Eeuw. Figuren op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Vissersvolk in de Hollandse duinen
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Vissersvolk in de Hollandse duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

H. Schlenk, Elegant paar bij avond
Resultaat: 225 EUR

H. Schlenk. 20e Eeuw. Elegant paar bij avond en rijtuig. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

J. Lurcat, Steenbok tussen sterren
Startprijs 75 EUR

Jean Lurcat. 1892 - 1966. Steenbok tussen sterren. Litho op papier. Afmeting: H 55 x B 72 cm. In goede staat.

Pendant, portretten
Resultaat: 50 EUR

Twee kleine ovale schilderijtjes. 20e Eeuw. Portret jongen en meisje. Olieverf op paneel. Afmeting: Ø 8,5 cm. In goede staat.

K. Laan, Stilleven met glas, aardewerk en melkemmer
Resultaat: 50 EUR

K. Laan. Kees. 1902 - 1975. Stilleven met glas, aardewerk en melkemmer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met paarden en geiten bij knotwilg
Resultaat: 130 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Landschap met paarden en geiten bij knotwilg. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 35 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands stadsgezicht met figuren
Resultaat: 275 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

W. Engelsma, Zeilboot op landkaart
Startprijs 70 EUR

Wigle Engelsma, 2008. 1953 - . Titel: Galjus. Zeilboot op landkaart. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

H. Broer, Landschap Giethoorn
Resultaat: 170 EUR

Hendrik Broer, 1929. 1886 - 1968. Art Deco landschap Giethoorn. Houtskool op papier. Afmeting: H 34 x B 44 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hond met twee puppy's
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Hond met twee puppy's. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 13 cm. In goede staat.

M. Nefkens, Vaas met bloemen
Resultaat: 850 EUR

M. Nefkens. 1866- 1941. Vaas met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 38 cm. In goede staat.

I.I. Hughes, Heer met lektuur
Startprijs 150 EUR

I.I. Hughes. 19e Eeuw. Engelse School. Heer met lektuur bij schrijfbureau. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 33 cm. In redelijk/goede staat.

Onduid.gesign., Havengezicht met zeilboten
Startprijs 120 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Impressionistisch havengezicht met vele zeilboten. Afmeting: H 20,5 x B 33 cm. In goede staat.

Ben Viegers, Boerderij met koeien.
Resultaat: 300 EUR

Ben Viegers. 1886 - 1947. Boerderij met koeien. Beschadigingen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.

F. Nicot, Marokkaanse markt
Resultaat: 140 EUR

Francois Nicot. 1873 - 1945. Franse School. Marokkaanse markt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Piet Rackwitzs, Huis met figuur aan de kust
Startprijs 300 EUR

Piet Rackwitzs. 1892 - 1968. Huis met figuur aan de kust. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Perzisch schilderij, Hofhouding in landschap
Resultaat: 275 EUR

Perzisch schilderij op zijde. 20e Eeuw. Hofhouding in landschap. Gouache op zijde. Afmeting: H 118 x B 86 cm. In goede staat.

Batik doek, 120 x 85
Resultaat: 275 EUR

Ketut Danawirawan Bali. Kaketoes in bloeiende boom. Batik op linnen. Afmeting: H 120 x B 85 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met herderin en vee
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Landschap met herderin en vee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 42 cm. In goede staat.

Aris Knikker, Poldergezicht met rietsnijders
Startprijs 400 EUR

Aris Knikker. 1887 - 1962. Poldergezicht met rietsnijders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.

Ernest Komanski, Vrouw bij trap
Startprijs 750 EUR

Ernest Komanski. 20e Eeuw. Vrouw met trap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 95 cm. In goede staat.

Evert Moll, Stilleven met vaas en bloemen
Resultaat: 500 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Stilleven met vaas en bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 66 cm. In goede staat.

Lucie van Dam-van Isselt, Nature Morte
Startprijs 750 EUR

Lucie van Dam-van Isselt. 1871 - 1949. Mensenschedel. 'Nature Morte'. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 51 cm. In goede staat.

Thomas van Leent, Figuren bij kaarslicht
Startprijs 1.200 EUR

Thomas van Leent. 1807 - 1882. Hollandse School. Interieur met figuren bij kaarslicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. Met taxatierapport € 8.000,= In goede staat.

Gouden ring met diamant
Resultaat: 80 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met slag met daartussen een spiegelchaton bezet met een roos geslepen diamant, ø 3,8mm. ø 68 ca 2,5 gram. In goede staat

Bloedkoralen collier met streeksluiting
Startprijs 1.800 EUR

Prachtig collier van bloedkoralen met geelgouden streekslot, 750/000. Collier met 6 rijen bloedkoraal, in kaasvorm, ø 6,5mm, bevestigd aan een grote zeer fraaie geelgouden streeksluiting, ø 44mm, opge...

Diamant, 0,35
Startprijs 400 EUR

Een briljant geslepen diamant, 0,35 ct F/VS2. Voorzien van IGI certificaat. 389903785

Zilveren hanger en oorhangers met zwarte stenen
Startprijs 35 EUR

Zilveren hanger en oorhangers, 925/000, met zwarte stenen. Ronde hanger met zwarte stenen en een gezaagde ster, ø 25x33mm en een paar oorhangers met brisures en een ovale hanger pave gezet met zwarte ...

Zilver vergulde ring/luipaard
Startprijs 60 EUR

Fraaie zilver vergulde ring, 925/000, met panterdecor uit zwart emaille en bovenop een rechthoekige bolle carneool geklemd tegen 4 poten. breedte kop 12 mm. ca 9,7 gram. ø62. In goede staat

Witgouden ring met diamant
Startprijs 950 EUR

Elegante witgouden ring, 750/000, dubbel entouragemodel met 21 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.70 crt. De kop is wat hoger op de ring gezet en de buitenste rand met diamanten heeft de vorm va...

Zilveren ringen, 6x
Startprijs 75 EUR

Lot met 6 zilveren ringen, met o.a. markesiet, onyx, zirconia;s parelmoer en parel. totaal ca 418,3 gram. Diverse gehaltes. In goede staat

Gouden staafbroche met diamant
Startprijs 100 EUR

Geelgouden staafbroche, 585/000, met diamant. Klein staafbroche bezet met een rij met diamantjes met een oud slijpsel. 30x2mm. ca 2,0 gram. In goede staat

Gouden rijring met diamant
Startprijs 950 EUR

Geelgouden rijring, 585/000, met diamant. Rijring met 3 witgouden 4-poot chatons bezet met 3 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,60ct VS-G. breedte 4 mm, ca 3,9 gram. ø57. Nieuw

Witgouden oorstekers met amethist
Resultaat: 300 EUR

Elegante fijne witgouden rozetoorstekers, 585/000, met amethist en diamant. Ronde oorstekers met in het midden een rond gefacetteerde amethist, ø3,2mm, met daaromheen een rand met 24 briljant geslepen...

2 Gouden kruizen
Resultaat: 100 EUR

Twee geelgouden kruizen, 585/000. geelgouden hanger met een bol kruis voorzien van een corpus, 55x31mm, en een kruis met filigrain bewerking en een corpus, 28x42mm, voorzien van onedele brochering. T...

Fantasiering
Resultaat: 50 EUR

Fantasiering, 333/000, met ruw bewerkte halve maan bezet met een zirconia. Breedte ring 9mm. ø 52, ca 1,9 gram. In goede staat

Gouden fantasie ring met diamant
Startprijs 170 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Een rozetring met een fantasievorm bezet met diverse singlecut geslepen diamanten. breedte kop 9 mm. totaal ca 0,25 ct. ø 53. ca 2,6 gram. In goede staat

Chinees bord
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen diep bord met vogels in boom decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4,8 x Ø 20,3 cm. In goede staat.

Japans Imari bord
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuws Japans Imari porseleinen bord met floraal/goud decor. Gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.

Gouden alliancering met diamant
Startprijs 750 EUR

Geelgouden rijring, 750/000, met diamant. Riviére ring voorzien van opstaande 4-poot chatons bezet met 9 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,62 ct, VS-G. ø 56, ca 5,1 gram. breedte ring 4 mm. Nie...

Zilveren ring met zirconia's
Startprijs 40 EUR

Zilveren ring, 925/000, met zirconia's. Ring met 2 banden aan elkaar beiden bezet met een chaton voorzien van een grote zirconia, ø10mm, één wit en één geel, en in de band versierd met pave gezette zi...

Ring onyx/markesiet
Resultaat: 100 EUR

Ring, 333/000, met markesiet en onyx. Ring Art decor stijl met in het midden een rechthoekige onyx met daaromheen 4 balken bezet met markesiet stenen. grootte kop 23x14mm. ø56. ca 5,1 gram. In goede s...

Bronzen beeld, Naakte dame op paard
Resultaat: 275 EUR

Gesigneerd bronzen figuur met goudkleurige patina. Circa 1920. Naakte dame op paard. Door de Bust? Afmeting: 34 x 31 x 12 cm. In goede staat.

Erotisch bronzen figuur
Startprijs 375 EUR

Jugendstil erotisch bronzen figuur op marmeren basement. Bij knopdruk draait de naakte dame met druiven om zich naar faun. Circa 1910. Afmeting: 11 x 14 x 6 cm. In goede staat.