45. Juliveiling 2020

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

Duitse flakkijker WO II
Resultaat: 1.100 EUR

3x Antieke pistolen
Resultaat: 250 EUR

2x Dames pistolen
Resultaat: 200 EUR

Antiek zwaard
Resultaat: 200 EUR

Antiek gegraveerd zwaard met heft van roggehuid. Gestempeld met goud en tekst proved. 19e Eeuw. Originele patina. Oxydatie. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.

Antiek zwaard
Resultaat: 200 EUR

Antiek gegraveerd zwaard met heft van roggehuid. Met datering 1882. Gegraveerd met wereldplaatsen + kroon monogram en assay gemerkt. Oxydatie. Originele patina. Afmeting: L 100 cm. In goede staat.

3x Cavalerie trompetten
Resultaat: 150 EUR

Antieke Hembrug sabel
Resultaat: 110 EUR

Oude/antieke Koummya kromdolk
Resultaat: 80 EUR

2x Sabel + wandelstok
Resultaat: 40 EUR

Decoratieve sabel en degen + vernikkelde wandelstok met olifantenkop. 20e Eeuw. Afmeting: L 91 - 105 cm. In goede staat.