Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Duitse pijp, 1900 2306
Antieke Duitse pijp, 1900
Startprijs 90 EUR
Verkocht
2x Pierrot figuren 5094
2x Pierrot figuren

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Grote zilveren broodmand 82
Grote zilveren broodmand

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
2x Chinees porselein 7355
2x Chinees porselein

Resultaat:

180 EUR

Antiek balans/meetapparaat in kist, 1920 2299
Antiek balans/meetapparaat in kist, 1920
Startprijs 100 EUR
Verkocht
3x Antieke beelden 5087
3x Antieke beelden

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Chinese vierkante celadon vaas 7348
Chinese vierkante celadon vaas

Resultaat:

800 EUR

2x Chinese vazen 7341
2x Chinese vazen
Startprijs 800 EUR
Bloedkoralen collier met streeksluiting 897
Bloedkoralen collier met streeksluiting
Startprijs 1.800 EUR
Diamant, 0,35 890
Diamant, 0,35
Startprijs 400 EUR
Houten wandversiering, 1920 2263
Houten wandversiering, 1920
Startprijs 110 EUR
Damasten servet, 1955 2256
Damasten servet, 1955
Startprijs 120 EUR
Zilveren hanger en oorhangers met zwarte stenen 883
Zilveren hanger en oorhangers met zwarte stenen
Startprijs 35 EUR
Antieke Franse bronzen buste 5058
Antieke Franse bronzen buste
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Tinnen kraantjeskan 2249
Tinnen kraantjeskan

Resultaat:

70 EUR

5x Bronzen figuren, Jan Kip 5051
5x Bronzen figuren, Jan Kip
Startprijs 130 EUR
Verkocht
2x Bronzen éénhoorns 5044
2x Bronzen éénhoorns

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Zilveren doos, Perzië 46
Zilveren doos, Perzië

Resultaat:

300 EUR

Zilveren troon met emaille 39
Zilveren troon met emaille
Startprijs 2.500 EUR
Verkocht
Zilveren bonbonschaal 32
Zilveren bonbonschaal

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Collectie strijkijzers (10x) 2213
Collectie strijkijzers (10x)

Resultaat:

100 EUR

Japanse prent 7305
Japanse prent
Startprijs 250 EUR
Antieke Franse globe 2206
Antieke Franse globe
Startprijs 400 EUR
Rond miniatuur portret, gesigneerd 2199
Rond miniatuur portret, gesigneerd
Startprijs 200 EUR