Juliveiling 2020

Naverkoop | Veiling

02.07.2020 – 04.07.2020

2969 Resultaten
Oude Chinese plaquette
7569
Oude Chinese plaquette

Startprijs 700 EUR

2x Oosters/Chinees porselein
7568
2x Oosters/Chinees porselein

Startprijs 50 EUR

2x Gemerkte Chinese vazen
7567
2x Gemerkte Chinese vazen

Startprijs 160 EUR

Chinese hocker
7566
Chinese hocker

Startprijs 120 EUR

3x Imari (divers)
7565
3x Imari (divers)

35 EUR

3x Imari porselein
7564
3x Imari porselein

50 EUR

4x Imari (divers)
7563
4x Imari (divers)

Startprijs 50 EUR

Chinese dekseldoos
7562
Chinese dekseldoos

Startprijs 250 EUR

2x Japans of Chinees porselein
7561

50 EUR

19e Eeuwse grote Japanse schotel ø 37 cm.
7560

Startprijs 100 EUR

18e Eeuwse Chinese of Japanse bloempot
7559

Startprijs 200 EUR

Lotje Chinees porselein (9x)
7558
Lotje Chinees porselein (9x)

250 EUR

6x Chinese kopjes
7557
6x Chinese kopjes

Startprijs 70 EUR

2x Imari schalen
7556
2x Imari schalen

Startprijs 20 EUR

Chinese kom
7555
Chinese kom

Startprijs 35 EUR

17e Eeuwse Kang Xi schotel
7554
17e Eeuwse Kang Xi schotel

130 EUR

Antiek Chinees Yixing theepotje
7553

Startprijs 100 EUR

Antieke Chinese penselenpot
7552
Antieke Chinese penselenpot

Startprijs 40 EUR

2x China-Japan
7551
2x China-Japan

20 EUR

2x Chinese vazen
7550
2x Chinese vazen

Startprijs 60 EUR

Oude Chinese celadon wierookbrander
7549

Startprijs 30 EUR

4 Delen div. China/Japan
7548
4 Delen div. China/Japan

Startprijs 50 EUR

Chinese porseleinen vaas
7547
Chinese porseleinen vaas

Startprijs 30 EUR

Chinese bronzen vaas
7546
Chinese bronzen vaas

Startprijs 50 EUR