Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Frans bronzen figuur, E. Villanis, Geketende vrouw 5000
Frans bronzen figuur, E. Villanis, Geketende vrouw

Resultaat:

500 EUR

Erotisch bronzen figuur 5001
Erotisch bronzen figuur
Startprijs 375 EUR
Verkocht
Erotische bronzen dame 5002
Erotische bronzen dame

Resultaat:

375 EUR

Beeld, R. Clark 5003
Beeld, R. Clark
Startprijs 2.000 EUR
Verkocht
Bronzen figuur, Clodion 5004
Bronzen figuur, Clodion

Resultaat:

850 EUR

Bronzen borstbeeld met hand op schouder 5005
Bronzen borstbeeld met hand op schouder
Startprijs 1.600 EUR
L. Spilliaert, Buste 5006
L. Spilliaert, Buste
Startprijs 950 EUR
Verkocht
Groot bronzen beeld 5007
Groot bronzen beeld

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Naakte dame op paard 5008
Bronzen beeld, Naakte dame op paard

Resultaat:

275 EUR

Bronzen figuur 'Godin van de jacht' 5009
Bronzen figuur 'Godin van de jacht'
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Sculptuur van Ruurd Hallema 5010
Sculptuur van Ruurd Hallema

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Griekse vrouw met lyra 5011
Bronzen beeld, Griekse vrouw met lyra

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
3x Heilig figuren 5012
3x Heilig figuren

Resultaat:

275 EUR

Antiek bronzen figuur 5013
Antiek bronzen figuur
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Antieke bronzen buste 5014
Antieke bronzen buste

Resultaat:

325 EUR

Bronzen figuur, Antilope 5015
Bronzen figuur, Antilope
Startprijs 480 EUR
Verkocht
Sculptuur van Corneille, Vrouwelijk naakt 5016
Sculptuur van Corneille, Vrouwelijk naakt

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Heilig figuur 5017
Heilig figuur

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Albast figuur, Naakte vrouw 5018
Albast figuur, Naakte vrouw

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Bronzen sierschotel Nuss 5019
Bronzen sierschotel Nuss

Resultaat:

300 EUR

Barok terracotta figuur 5020
Barok terracotta figuur
Startprijs 200 EUR
Houtgesneden Maria 5021
Houtgesneden Maria
Startprijs 250 EUR
Houtgestoken Maria 5022
Houtgestoken Maria
Startprijs 250 EUR
Bronzen buste, 1910 5023
Bronzen buste, 1910
Startprijs 130 EUR