Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-  

Veiling vanaf donderdag 2 juli 2020 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Veiling
569 Resultaten
Verkocht
3-Delig Chinees kaststel
7000
3-Delig Chinees kaststel

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuws Chinees Kang Xi schotel Ø 27,5 cm.
7001
17e - 18e Eeuws Chinees Kang Xi schotel Ø 27,5 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
2x Chinese vazen
7002
2x Chinese vazen

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
4x 18e Eeuwse Chinese borden
7003
4x 18e Eeuwse Chinese borden

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
17e Eeuwse Chinese vaas
7004
17e Eeuwse Chinese vaas

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese theebus
7005
18e Eeuwse Chinese theebus

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Antieke wierookbrander
7006
Antieke wierookbrander

Resultaat:

200 EUR

Zeldzame antieke Chinese schotel Ø 34,1 cm.
7007
Zeldzame antieke Chinese schotel Ø 34,1 cm.
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
5-Delig Chinees kaststel
7008
5-Delig Chinees kaststel

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Grote Chinese vaas
7009
Grote Chinese vaas

Resultaat:

7.500 EUR

Verkocht
2x Chinese vazen
7010
2x Chinese vazen

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Chinese boeddha
7011
Chinese boeddha

Resultaat:

500 EUR

Chinese boeddha
7012
Chinese boeddha
Startprijs 400 EUR
2x Chinese stoelen
7013
2x Chinese stoelen
Startprijs 500 EUR
Antieke Chinese gemberpot
7014
Antieke Chinese gemberpot
Startprijs 300 EUR
2x Chinese kommen
7015
2x Chinese kommen
Startprijs 200 EUR
Verkocht
6x Chinese kop en schotels
7016
6x Chinese kop en schotels

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
4x Chinese kop en schotels
7017
4x Chinese kop en schotels

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Grote Chinese Mei Ping-stijl vaas
7018
Grote Chinese Mei Ping-stijl vaas

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
4x Chinese kop + schotels
7019
4x Chinese kop + schotels

Resultaat:

600 EUR

Chinese dekselvaas
7020
Chinese dekselvaas
Startprijs 200 EUR
Chinese schotel Ø 28,4 cm., 18e eeuw
7021
Chinese schotel Ø 28,4 cm., 18e eeuw
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Chinese Wanli schotel Ø 20,3 cm., 17e eeuw
7022
Chinese Wanli schotel Ø 20,3 cm., 17e eeuw

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Zeldzame 17e Eeuwse Chinese Wanli chocoladebeker
7023
Zeldzame 17e Eeuwse Chinese Wanli chocoladebeker

Resultaat:

200 EUR