Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zeldzaam wortelnoten kabinet, 18e eeuw
Resultaat: 5.000 EUR

Zeldzaam 18e eeuws wortelnoten orgelgebogen Louis Quinze kabinet met openslaande knieën en origineel beslag. In buitengewoon goede originele staat. Afmeting: 236 x 190 x 65 cm.

Barok vitrinekast
Resultaat: 1.200 EUR

18e Eeuwse Hollandse teakhouten Barokvitrine opzetkast met mooi snijwerk, klauwpoten en bronzen beslag. Afmeting: 232 x 170 x 52 cm. In goede staat.

Biedermeier vitrine, 1820
Startprijs 1.000 EUR

Antieke Duitse Biedermeier mahoniehouten vitrinekast met volle zuilen en bandintarsia. Met in het dak een geheimvak. Circa 1820. Afmeting: 195 x 87 x 50 cm. In goede staat.

Hollands schrijfkabinet
Startprijs 1.000 EUR

18e Eeuws eikenhouten Hollands schrijfkabinet met achter de schuine klep diverse lades, kelder, en geheim vak. Bovenstuk met oplopende kop en snijwerk. Onderstuk met drie laden. Mooie patina. Afmeting...

Wortelnoten vitrinekast
Startprijs 1.250 EUR

Hollandse wortelnoten vitrinekast met twee kleinere deuren extra twee-delig met origineel bronzen beslag en klauwpoten. 19e Eeuw. Afmeting: 229 x 155 x 45 cm. In goede staat.

Engelse boekenkast
Resultaat: 950 EUR

Grote antieke Engelse mahoniehouten boekenkast. 9-Delig. Circa 1870. Minimale fineerschade. Verder in goede staat. Afmeting: 218 x 240 x 60 cm. In goede staat.

Mahonie kabinet, 1780
Resultaat: 1.300 EUR

18e Eeuws Hollands mahoniehouten kabinet met prachtig verguld bronzen beslag. Rococo kroon, medaillons en guirlandes. Circa 1780. Lichte fineerschades. Afmeting: 250 x 190 x 70 cm. In goede staat.

Jugendstil buffet
Startprijs 800 EUR

Jugendstil buffet. Eiken, deels massief. Met floraal snijwerk. Afmeting: H 255 x B 170 x D 70 cm. In goede staat.

Mahonie pronkkast
Startprijs 250 EUR

Mahonie pronkkast met geslepen glas en halfronde wangen in etagerevorm. Afmeting: 146 x 95 x 44 cm. In goede staat.

17e Eeuwse Renaissance kast
Resultaat: 2.250 EUR

Zeldzame 17e eeuwse vlaamse eikenhouten renaissance beeldenkast in goede originele staat met prachtig snijwerk. Halve korintische zuilen,ranken, beelden, Leeuwekoppen. Kast heeft een mooie patina is t...

Drents kabinet, 1820
Startprijs 600 EUR

Drents kabinet. Circa 1820. Geheel in originele staat. Afmeting: H 256 x B 160 x D 52 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Hollandse Friesse keeftkast
Startprijs 1.100 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten gestoken Friese keeftkast met Korinthische zuilen. Uitneembaar. Afmeting: 173 x 80 x 198 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Franse opzetkast
Startprijs 900 EUR

18e Eeuwse Franse vruchtenhouten opzetkast met zwaar bronzen beslag en origineel slot. Rococo. Circa 1780. Floraal snijwerk. Prachtige patina. Afmeting: 132 x 130 x 61 cm. In goede staat.

Sideboard met glazen deuren
Resultaat: 350 EUR

Sideboard met glazen deuren. Notenhout fineer, geeboniseerd. Middelste deur is voorzien van medaillon decor. Afmeting: 100 x 150 x 40 cm. In goede staat.

Amelander? hoekkast
Startprijs 350 EUR

18e Eeuwse Amelander beschilderde hoekkast. Originele polychromie. Afmeting: 94 x 52 x 45 cm. In goede staat.

Mahoniehouten kabinet, 18e eeuw
Startprijs 900 EUR

18e Eeuws mahoniehouten Hollands Louis Seize kabinet met amforavaas, snijwerk en klauwpoten. Origineel verguld bronzen beslag. Ongerestaureerde originele staat. Afmeting: 250 x 190 x 70 cm. In goede s...

Empire tafel met marmeren blad
Resultaat: 3.250 EUR

Zeldzame Empire tafel met rood-wit origineel marmeren blad en rondom vergulde bronzen versieringen. Circa 1800. Ongerestaureerd. Enkele delen brons missen. Afmeting: 80 x Ø 110 cm. In redelijke staat.

Hollandse pander schouwopbouw
Startprijs 900 EUR

19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten pander schouwopbouw met kandelaren, snijwerk en olieverf schilderij. Gesigneerd. Afmeting: 200 x 150 x 45 cm. In goede staat.

Wortelnoten vitrine opzetkast
Startprijs 1.000 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse wortelnoten Barok vitrine opzetkast met origineel beslag. Uitneembaar. Mooie patina. Afmeting: 196 x 145 x 45 cm. In goede staat.

Antiek Frans ladenkastje, 1880
Resultaat: 150 EUR

Antiek Frans notenhouten niervormig ladenkastje met marmeren blad, bandintarsia, messing omranding en beslag. Afmeting: 78 x 62 x 40 cm. In goede staat.

Hollandse toogkast (Zeeuws)
Resultaat: 325 EUR

Hollandse eikenhouten Renaissance toogkast. Zeeuws. 17e Eeuw. Kop afneembaar. Mooie patina. Afmeting: 170 x 150 x 60 cm. In redelijk/goede staat.

Schrijfbureau, 1920
Resultaat: 400 EUR

Drie-delig Art Deco mahoniehouten schrijfbureau met lades, deuren en snijwerk. Circa 1920. Afmeting: 72 x 140 x 77 cm. In goede staat.

Louis Seize-stijl hoekkast, 1880
Resultaat: 300 EUR

Eikenhouten Louis Seize-stijl hoekkast met twee jaloezie deurtjes, messing hekwerk en lade. Circa 1880. Afmeting: 83 x 83 x 58 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Luikse secretaire
Startprijs 350 EUR

18e Eeuws Luiks houtgepinde secretaire. Rococo met asymmetrisch snijwerk en origineel bronzen beslag. Sloten vervangen. Verder in zeer goede staat. Afmeting: 102 x 109 x 56 cm.

Art Nouveau buffet, 1910
Startprijs 600 EUR

Bijzonder mooi en zeldzaam antiek eikenhouten Hollands Art Nouveau buffet met ebbenhout, parelmoer-inleg, spiegel en facet geslepen glas. Afmeting: 197 x 170 x 64 cm. In goede staat.

Hollands kabinet
Resultaat: 400 EUR

Hollands mahoniehouten barok kabinet met verguld bronzen beslag en klauwpoten. Circa 1800. Afmeting: 230 x 165 x 63 cm. De sloten van de lades missen. In zeer goede staat.

4x Verner Panton stoelen design stoelen
Resultaat: 275 EUR

Vier design stoelen van Verner Panton S. Vintage. Tweede helft 20e eeuw. Kunststof. Afmeting: 82 x 60 x 49 cm. In goede staat.

4x Italiaanse design stoelen
Resultaat: 200 EUR

Vier Italiaanse design stoelen van chroom, kunststof en zwart leder. Gemerkt Baleri Italia. Afmeting: 86 x 55 x 40 cm. In goede staat.

18e Eeuws boeren secretaire
Startprijs 700 EUR

18e Eeuws Hollands notenhouten boeren secretaire met mooi binnenleven, bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 115 x 170 x 132 cm. In goede staat.

Henri Deux dressoir, 1880
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuws Frans eikenhouten Henri Deux dressoir met Louis Seize-stijl snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 100 x 123 x 53 cm. In goede staat.

Salontafel met bronzen figuur
Resultaat: 350 EUR

Bronzen tafel, voorstellend zittende naakte vrouw die het tafelblad vasthoudt. 20e Eeuw. Afmeting: 57 x 80 x 70 cm. In goede staat.

2x Opklapbare picknick sets
Resultaat: 80 EUR

Twee houten opklapbare picknick sets (of strandstoeltjes). Bestaande uit: 2x stoel + 2x tafel. 20e Eeuw. Afmeting: 52 x 60 x 60 cm. / 78 x 50 x 60 cm. In goede staat.

Zeldzaam schrijfsecretaire, 18e eeuw
Resultaat: 275 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Hollands eikenhouten orgelgebogen Louis Quinze schrijfsecretaire met schuine hoeken. Afmeting: 108 x 110 x 56 cm. In goede staat.

Dekenkist (beschilderd)
Resultaat: 210 EUR

Antiek beschilderde Duitse vier jaargetijden kist met Schnappslot, deels professioneel gerestaureerd. Circa 1800. Afmeting: 77 x 149 x 51 cm. In zeer goede staat.

Grenen 2-deurs kast, 1824
Resultaat: 250 EUR

Grenen twee-deurs kast met afneembaar kopdeel. Circa 1824. Afmeting: H 242 x B 185 x D 52 cm. In goede staat.

18e Eeuwse notenhouten bank
Resultaat: 410 EUR

Gerestaureerde grote 18e eeuwse notenhouten gestoken drie-persoons bank. Louis Quinze. Circa 1760. Met nieuwe velours stoffering. Afmeting: 103 x 210 x 85 cm. In zeer goede staat.

Schildersezel
Startprijs 140 EUR

Oude houtgestoken Rococo-stijl schildersezel. Afmeting: H 192 x B 65 cm. 20e Eeuw. In goede staat.

Hollandse bonheur
Resultaat: 250 EUR

Hollandse mahoniehouten spiegel bonheur. Circa 1870 Louis Philippe met mooi snijwerk. Afmeting: 220 x 110 x 50 cm. Krimpnaad aan de zijkant. Verder in zeer goede staat.

18e Eeuws schrijfbureau
Resultaat: 280 EUR

18e Eeuws eikenhouten dubbelgebogen schrijfbureau met origineel bronzen beslag, vijf lades, mooi nest met lades + kelder. Mooie patina. Circa 1780. Afmeting: 126 x 115 x 30 cm. In zeer goede staat.

Louis Seize vitrine opzetkast, 1780
Startprijs 1.100 EUR

Duitse notenhouten Louis Seize vitrine opzetkast. Marquetterie gelegd met bandintarsia. Gepolitoerd. Circa 1780. Afmeting: 202 x 127 x 61 cm. In zeer goede staat.

Eiken kast, 18e eeuw
Resultaat: 325 EUR

Kleine 18e eeuwse eikenhouten Gelderse pastoorskast met mooie patina, schappen en lades. Deels uitneembaar. Afmeting: 180 x 167 x 70 cm. In goede staat.

2x Antieke Engelse meubelen
Resultaat: 425 EUR

Twee antieke Engelse 19e eeuwse meubelen. Eén maal een mahoniehouten Davenport bureau met schrijfklep, lades en vakverdeling. En een draaibare mahoniehouten muzikantenstoel met messing beslagen lyra. ...

Hollands eiken kabinet, 18e eeuw
Resultaat: 500 EUR

Klein 18e eeuws Hollands eikenhouten kabinet met vuurverguld bronzen beslag, klauwpoten en prachtig snijwerk in plint onder. Afmeting: 224 x 190 x 65 cm. In goede staat.

1-deurs vitrinekast
Startprijs 600 EUR

Kleine 19e eeuwse Hollandse wortelnoten vitrine-opzetkast. Eén-deurs met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 181 x 105 x 130 cm. In goede staat.

Engelse toilettafel
Resultaat: 210 EUR

19e Eeuwse Engelse wortelnoten toilettafel met spiegel en lades. Afmeting: 150 x 110 x 50 cm. In goede staat.

Bijzettafel, Spaanse stijl
Startprijs 350 EUR

Spaanse-stijl historisme bijzettafel met smeedijzeren verbinding, met prachtig snijwerk en klauwpoten. Circa 1890. Afmeting: 69 x 90 x 50 cm. In goede staat.

Empire chiffoniere
Startprijs 900 EUR

Hollandse mahoniehouten Empire chiffoniere met bronzen vergulde kariatiden, origineel beslag en bronzen plaquette. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Afmeting: 128 x 104 x...

Prachtige gestoken voltaire stoel
Resultaat: 150 EUR

Prachtige gestoken mahoniehouten voltaire stoel met bloemenranken en rode velours stoffering. Circa 1860. Louis Philippe. Afmeting: 127 x 85 x 65 cm. In goede staat.

18e Eeuwse spiegel
Startprijs 400 EUR

18e Eeuwse stucwerk spiegel met ranken en originele polychromie. Beschadigd. Afmeting: H 147 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Chinese tafelset
Startprijs 300 EUR

Antieke Chinese houtgestoken tafelset met floraal/karakterteken decor. Vier stuks, verlopend van groot naar klein. Afmeting: 75 x 52 x 40 cm. In goede staat.

18e Eeuwse commode
Startprijs 250 EUR

Zuid-Duitse Biedermeier notenhouten commode met dikke laag fineer. Circa 1800. Lichte fineerschades. Afmeting: 90 x 59 x 130 cm. Verder in redelijk/goede staat.

Antiek eiken schrijfbureau
Resultaat: 250 EUR

Antiek eikenhouten Engels schrijfbureau met negen lades en schrijfleder. Circa 1900. Afmeting: 150 x 77 x 79 cm. In goede staat.

Mahonie chiffoniere
Resultaat: 225 EUR

Vroeg 19e eeuws mahoniehouten empire chiffoniere. Afmeting: 160 x 105 x 48 cm. In goede staat.

Chiffoniere
Startprijs 400 EUR

19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten chiffoniere. Afmeting: 155 x 95 x 50 cm. In goede staat.

Empire commode
Startprijs 350 EUR

Hollandse gepolitoerde mahoniehouten penantkast. Circa 1820. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 92 x 105 x 55 cm. Im goede staat.

Duitse naaitafel
Resultaat: 200 EUR

Duitse wortelnoten naaitafel met intarsia binnenleven. Recentelijk gerestaureerd. Afmeting: 75 x 42 x 50 cm. In goede staat.

Naaitafel, 1830
Startprijs 250 EUR

Hollandse mahoniehouten Empire naaitafel. Circa 1830. Recentelijk gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 72 x 35 x 50 cm. In goede staat.

Naaitafel
Startprijs 350 EUR

Hollandse mahoniehouten naaitafel met prachtig binnenleven, garenspoelen, lades, klepdeksel. Circa 1850. Recentelijk professioneel gepolitoerd. Afmeting: 75 x 51 x 36 cm. In zeer goede staat.

Mechelse spiegel
Resultaat: 100 EUR

Grote antieke eikenhouten Mechelse halspiegel met leeuwenkoppen. Afmeting: H 201 x B 77 cm. In goede staat.

Antiek hoekkastje, 1900
Resultaat: 120 EUR

Antiek Engels mahoniehouten één-deurs vitrine-hoekkastje met bandintarsia. Circa 1900. Afmeting: 128 x 53 x 33 cm. In goede staat.

Spiegel met console
Resultaat: 300 EUR

Prachtige 19e eeuwse notenhouten halspiegel met console en mooi rankensnijwerk en volle Korinthische zuilen. Circa 1860. Afmeting: 259 x 89 x 32 cm. In goede staat.

Hollandse bonheur
Resultaat: 200 EUR

Hollandse mahoniehouten bonheur met kroon, snijwerk en extra drie lades achter deur. Circa 1870. Afmeting: 225 x 49 x 105 cm. In zeer goede staat.

Eiken chiffoniere
Resultaat: 200 EUR

Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Empire chiffoniere met schrijflade en volle zuilen. Origineel beslag. Afmeting: 164 x 113 x 52 cm. In goede staat.

Engelse commode
Resultaat: 225 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Engelse mahoniehouten vijf-laden commode met messing ringbeslag. Afmeting: 103 x 98 x 47 cm. In goede staat.

4-Laden commode, Louis Philippe
Startprijs 250 EUR

Duitse Louis Philippe vier-laden commode met uitschuifbare schrijflade en gebogen front. Mahonie. Circa 1870. Afmeting: 91 x 100 x 57 cm. In goede staat.

Eiken tinbuffet, 1800
Resultaat: 425 EUR

Duits, massief eiken tinbuffet. Circa 1800. Afmeting: 205 x 170 x 47 cm. In goede staat.

Secretaire
Resultaat: 130 EUR

Hollands wortelnoten Barok-stijl secretaire met bronzen beslag en klauwpoten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 x 52 x 90 cm. In goede staat.

Linnenpers
Resultaat: 150 EUR

18e Eeuwse Hollandse eikenhouten linnenpers met twee lades. Afmeting: 155 x 58 x 42 cm. In goede staat.

Empire plantenmeubel
Resultaat: 350 EUR

Vroeg 19e eeuws mahoniehouten Empire plantenkastje met spiegeldeur en zinken plantenbak. Circa 1820. Afmeting: 80 x 54 x 39 cm. In goede staat.

Louis Seize stoel, 1800
Resultaat: 110 EUR

Antieke iepenhouten Louis Seize armleunstoel. Houtgepind. Circa 1800. Afmeting: 94 x 60 x 62 cm. In zeer goede staat.

4x Iepenhouten stoelen
Resultaat: 300 EUR

Vier iepenhouten stoelen, waarvan één met armleuning. Houtgepind met lyra's in de rugleuning. Circa 1820. Afmeting: 88 x 50 x 49 cm. In goede staat.

Louis Philippe lessenaar
Startprijs 180 EUR

Mahoniehouten Louis Philippe lessenaar met snijwerk en driespant poot. Afmeting: 107 x 36 x 54 cm. In goede staat.

Koloniale documentenkist
Startprijs 300 EUR

Kleine 18e - 19e eeuwse koloniale teakhouten documentenkist met origineel beslag en slot. Afmeting: 43 x 62 x 37 cm. In goede staat.

Empire naaitafel
Startprijs 200 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten Empire naaitafel met klepdeksel, drie lades en wolhouder. Circa 1820. Beslag later. Verder in goede staat. Afmeting: 83 x 42 x 33 cm. In goede staat.

Biedermeier bank, 1870
Startprijs 250 EUR

Grote 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten Biedermeier bank met goede velours stoffering. Circa 1870. Afmeting: 86 x 220 x 60 cm. In goede staat.

Spinnekoptafel, 19e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Kleine 19e eeuwse Hollandse notenhouten Willem III spinnekoptafel met gecontourneerd blad. Afmeting: 73 x 77 x 55 cm. In goede staat.

Antiek schrijfbureau
Resultaat: 140 EUR

Antiek Engels eikenhouten drie-delig schrijfbureau met lederen schrijfblad en origineel bronzen beslag. Eind 19e eeuw. Twee krimpnaden in blad. Afmeting: 76 x 80 x 137 cm. In goede staat.

Engelse bureaustoel
Resultaat: 275 EUR

Groen lederen Engelse bureaustoel op zwenkwielen. Eind 20e eeuw. Afmeting: 110 x 60 x 60 cm. In goede staat.

17e Eeuwse Hollandse kussenkast
Resultaat: 325 EUR

17e Eeuwse Hollandse Renaissance palissander kussenkast met ranken. Uitneembaar. Ongerestaureerd. Fineerschades, slot later. Afmeting: 208 x 190 x 73 cm. In redelijke staat.

Eiken commode, 1900
Startprijs 200 EUR

Grote Hollandse orgelgebogen eikenhouten vier-laden commode met bronzen beslag. Circa 1900. Afmeting: 93 x 130 x 52 cm. In goede staat.

Franse commode met marmeren blad
Resultaat: 200 EUR

Franse Louis Quinze-stijl notenhouten commode met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 83 x 51 cm. In goede staat.

2x Italiaanse stoelen
Startprijs 150 EUR

Twee kuipstoelen met bruin lederen zittingen en chroom. Wired Chairs. Door Gastone Rinaldi Italië. Tweede helft 20e eeuw. Leder beschadigingen. Afmeting: 75 x 60 x 60 cm. In redelijke staat.

Halve-maan tafel
Resultaat: 100 EUR

Mahoniehouten Louis Seize-stijl halve-maan tafel met jalouziedeurtjes. Afmeting: 75 x 70 x 33 cm. In goede staat.

Engelse ladencommode
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten vier-laden commode met origineel beslag. Afmeting: 75 x 52 x 75 cm. In goede staat.

Eiken commode
Startprijs 200 EUR

Hollandse eikenhouten Empire vier-laden commode met origineel ringbeslag. Circa 1820. Ongerestaureerd. Afmeting: 100 x 100 x 55 cm. In goede staat.

Engelse theetafel
Resultaat: 80 EUR

Engelse mahoniehouten opklapbare theetafel met afneembaar dienblad. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 82 x 61 cm. In goede staat.

Electronisch Yamaha keyboard
Startprijs 50 EUR

Electronisch Yamaha keyboard. Type Electone + bankje. Afmeting: 90 x 107 x 44 cm. In goede staat.

Gotisch bijbelkastje
Resultaat: 350 EUR

Eiken bijbelkastje in Gotische-stijl. Circa 1900. Massief front met diverse heiligen uitgewerkt. Afmeting: H 148 x B 95 x D 53 cm. In goede staat.

Gestoken schaaktafel + spel
Resultaat: 160 EUR

Oosterse houtgestoken schaaktafel met houtgestoken gepolychromeerde schaakstukken + afneembaar omkeerbaar blad. Poten zijn met olifantenkoppen gedecoreerd. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 68 x 68 cm. In goed...

Mahonie damesbureau
Resultaat: 275 EUR

19e Eeuws mahoniehouten damesbureau met lade en groen schrijfleder. Afmeting: 75 x 54 x 88 cm. In goede staat.

Nachtkastje (kersen)
Startprijs 200 EUR

Antiek Frans kersenhouten nachtkastje. Recentelijk gerestaureerd en in goede staat. Afmeting: 76 x 37 x 31 cm.

Nachtkastje (kersen)
Startprijs 200 EUR

Antiek Duits kersenhouten nachtkastje. Recentelijk gerestaureerd. Afmeting: 80 x 38 x 36 cm. In goede staat.

Barok bovenstuk tabernakel
Resultaat: 150 EUR

Notenhouten barok bovenstuk van een tabernakel secretaire met 2 deuren en achter de deuren 15 lades met origineel slot. omstreeks 1780 cond. goed, 117x119x48cm.

Engelse vitrinekast
Startprijs 150 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten twee-deurs vitrinekast. Circa 1920. Afmeting: 130 x 120 x 36 cm. In zeer goede staat.

Engelse boekenkast
Resultaat: 150 EUR

Antieke Engelse eikenhouten Neo Gotische boekenkast. Circa 1920. Afmeting: 135 x 100 x 30 cm. In goede staat.

6 Horrix stoelen, Willem III
Resultaat: 250 EUR

Zes 19e eeuwse Willem III Horrix stoelen met prachtig bloemen snijwerk in de kroon. Afmeting: 102 x 55 x 50 cm. In goede staat.