Juliveiling 2020

Naverkoop | Veiling

02.07.2020 – 04.07.2020

366 Resultaten
Franse bokaal
2000
Franse bokaal

150 EUR

18e Eeuwse smeedijzeren geldkist
2001

700 EUR

Franse likeurkist met glaswerk
2002

1.100 EUR

2x Vuurvergulde kaarskandelaren
2003

Startprijs 800 EUR

Bronzen inktstel
2004
Bronzen inktstel

Startprijs 300 EUR

Portretdoos
2005
Portretdoos

Startprijs 650 EUR

Miniatuur portret met jachtpartij
2006

Startprijs 725 EUR

Franse dekseldoos met speeldoos
2007

Startprijs 400 EUR

Empire stoof
2008
Empire stoof

150 EUR

Bronzen vijzel
2009
Bronzen vijzel

150 EUR

Reis ikoon
2010
Reis ikoon

600 EUR

Antieke globe
2011
Antieke globe

120 EUR

Frans gobelin wandkleed, 145 x 108 cm.
2012

170 EUR

2x Empire-stijl kratervazen
2013
2x Empire-stijl kratervazen

Startprijs 250 EUR

Tinnen Jugendstil bowlpot, 1910
2014

325 EUR

Art Deco-stijl tafelschaal
2015
Art Deco-stijl tafelschaal

250 EUR

2x Charles Dix kandelaren, 1840
2016

Startprijs 450 EUR

Gnoe buste
2017
Gnoe buste

Startprijs 600 EUR

Albasten schaal, 1930
2018
Albasten schaal, 1930

80 EUR

Bronzen lepel
2019
Bronzen lepel

Startprijs 100 EUR

2x Staande lampen
2020
2x Staande lampen

275 EUR

Antieke bronzen hang gaslamp, 1900
2021

150 EUR

Houtsnijwerk, 18e eeuw
2022
Houtsnijwerk, 18e eeuw

400 EUR

Koperen tabaksdoos
2023
Koperen tabaksdoos

Startprijs 50 EUR