Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Sonneberg poppen 3000
3x Sonneberg poppen
Startprijs 100 EUR
2x Schildpad poppen 3001
2x Schildpad poppen
Startprijs 100 EUR
Verkocht
4x Negroïde poppen 3002
4x Negroïde poppen

Resultaat:

110 EUR

4x Celluloid schildpad poppen 3003
4x Celluloid schildpad poppen
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Stoomwals 3004
Stoomwals

Resultaat:

80 EUR

Duitse porseleinen pop (kopie) 3005
Duitse porseleinen pop (kopie)
Startprijs 70 EUR
Zeldzame speelgoed poppenkoets 3006
Zeldzame speelgoed poppenkoets
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Oud Hollands knikkerspel, 1930 3007
Oud Hollands knikkerspel, 1930

Resultaat:

25 EUR

4x Oud blikken speelgoed 3008
4x Oud blikken speelgoed
Startprijs 40 EUR
Lot Matador speelgoed 3009
Lot Matador speelgoed
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Lot speelgoed (4x) 3010
Lot speelgoed (4x)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Diverse loks 3011
Diverse loks

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
20 Schaalmodellen tanks 3012
20 Schaalmodellen tanks

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Oosters schaakspel (speksteen) 3013
Oosters schaakspel (speksteen)

Resultaat:

80 EUR

2x Draken set schaakspel 3014
2x Draken set schaakspel
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Chinees schaakspel 3015
Chinees schaakspel

Resultaat:

120 EUR

Natuurstenen schaakspel 3016
Natuurstenen schaakspel
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Amerikaans schaakspel 3017
Amerikaans schaakspel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Royal Dux porseleinen schaakspel 3018
Royal Dux porseleinen schaakspel

Resultaat:

450 EUR

2x Zuid Afrika schaakspelen 3019
2x Zuid Afrika schaakspelen
Startprijs 60 EUR
Verkocht
2x Schaakspellen 3020
2x Schaakspellen

Resultaat:

130 EUR