Juliveiling 2020

Naverkoop | Veiling

02.07.2020 – 04.07.2020

163 Resultaten
18e Eeuws Amsterdams staand horloge
3500

Startprijs 4.000 EUR

Kapitale Franse pendule, 1820
3501
Kapitale Franse pendule, 1820

Startprijs 3.000 EUR

Antieke Flöten Uhr, 1850
3502
Antieke Flöten Uhr, 1850

3.000 EUR

Strijdwagen-pendule + kandelaren, 1920
3503

3.500 EUR

Crucifix klok in origineel foudraal
3504

Startprijs 3.500 EUR

Schwarzwalder klok
3505
Schwarzwalder klok

Startprijs 1.000 EUR

Franse schildpad pendule, 1880
3506

Startprijs 550 EUR

18e Eeuwse Weense tafelklok
3507
18e Eeuwse Weense tafelklok

750 EUR

Klok onder stolp
3508
Klok onder stolp

1.500 EUR

Engelse Bracket tafelklok
3509
Engelse Bracket tafelklok

1.700 EUR

Pendule, 1800
3510
Pendule, 1800

Startprijs 1.000 EUR

Franse pendule, 1850
3511
Franse pendule, 1850

Startprijs 1.000 EUR

Zeldzame Lenzkirch staande klok
3512

Startprijs 2.500 EUR

Kolompendule onder stolp
3513
Kolompendule onder stolp

Startprijs 800 EUR

Engelse staande klok
3514
Engelse staande klok

Startprijs 1.900 EUR

Franse vuurvergulde pendule
3515
Franse vuurvergulde pendule

Startprijs 1.350 EUR

Empire pendule Diana van de jacht.
3516

Startprijs 1.000 EUR

Boulle klok met console
3517
Boulle klok met console

Startprijs 1.450 EUR

Empire pendule
3518
Empire pendule

Startprijs 600 EUR

Franse pendule, 1800
3519
Franse pendule, 1800

Startprijs 900 EUR

Weense pendule
3520
Weense pendule

Startprijs 700 EUR

Kapitaal marmeren klokkenstel
3521
Kapitaal marmeren klokkenstel

Startprijs 300 EUR

Jaeger Lecoultre Atmos pendule
3522

700 EUR

Weense regulateur, 1880
3523
Weense regulateur, 1880

Startprijs 550 EUR