Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot oude reclame blikken 2370
Lot oude reclame blikken
Startprijs 15 EUR
Antiek ijzeren kinderslede, 1900 3007
Antiek ijzeren kinderslede, 1900
Startprijs 15 EUR
Monogram H.S., Boer rookt pijp 1321
Monogram H.S., Boer rookt pijp
Startprijs 20 EUR
Piet Klaase, Stal met koeien 1387
Piet Klaase, Stal met koeien
Startprijs 20 EUR
2x Antieke wandlampen 2345
2x Antieke wandlampen
Startprijs 20 EUR
3x Schaakspellen 2384
3x Schaakspellen
Startprijs 20 EUR
12x Aandelen USA Railroad 1885-1961 2907
12x Aandelen USA Railroad 1885-1961
Startprijs 20 EUR
3x Murano asbakken 5569
3x Murano asbakken
Startprijs 20 EUR
2x Oude Duitse landkaarten 1295
2x Oude Duitse landkaarten
Startprijs 25 EUR
Gerrit Alberts, Geluk 1317
Gerrit Alberts, Geluk
Startprijs 25 EUR
K. Loesen? Boerenhuis met bloesemboom 1354
K. Loesen? Boerenhuis met bloesemboom
Startprijs 25 EUR
Tederkanga, Straat met auto's 1364
Tederkanga, Straat met auto's
Startprijs 25 EUR
Ugung (onduidelijk), Abstracte voorstelling 1368
Ugung (onduidelijk), Abstracte voorstelling
Startprijs 25 EUR
Ugung, Hurkende Indonesische man 1369
Ugung, Hurkende Indonesische man
Startprijs 25 EUR
Antieke landkaart Ootmarsum 1388
Antieke landkaart Ootmarsum
Startprijs 25 EUR
4x Antiek koperwerk 2356
4x Antiek koperwerk
Startprijs 25 EUR
Tic Tac reclame display 2358
Tic Tac reclame display
Startprijs 25 EUR
Oude zadeltas wekker 3676
Oude zadeltas wekker
Startprijs 25 EUR
Lot Engels keramiek (4x) 6136
Lot Engels keramiek (4x)
Startprijs 25 EUR
5x Japans porselein 7469
5x Japans porselein
Startprijs 25 EUR
Lotje divers Chinees (6x) 7485
Lotje divers Chinees (6x)
Startprijs 25 EUR
2 Zilveren lepels 343
2 Zilveren lepels
Startprijs 30 EUR
18e Eeuwse Duitse landkaart 1294
18e Eeuwse Duitse landkaart
Startprijs 30 EUR
Lot prenten in lijst (5x) 1319
Lot prenten in lijst (5x)
Startprijs 30 EUR