Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bronzen figuur, Duivel met aap 5000
Bronzen figuur, Duivel met aap

Resultaat:

1.650 EUR

Beeld, R. Clark 5001
Beeld, R. Clark
Startprijs 2.250 EUR
E. Picault, Antiek bronzen figuur 5002
E. Picault, Antiek bronzen figuur
Startprijs 950 EUR
Verkocht
17e Eeuws Heilig figuur, Anna te Drieën 5003
17e Eeuws Heilig figuur, Anna te Drieën

Resultaat:

600 EUR

17e Eeuws kerkelijk beeld 5004
17e Eeuws kerkelijk beeld
Startprijs 650 EUR
18e Eeuws kerkelijk figuur 5005
18e Eeuws kerkelijk figuur
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Beeld, Corneille 5006
Beeld, Corneille

Resultaat:

500 EUR

L. Spilliaert, Buste 5007
L. Spilliaert, Buste
Startprijs 950 EUR
Verkocht
Marmeren buste Napoleon 5008
Marmeren buste Napoleon

Resultaat:

275 EUR

Beeld, Vrouw in boot 5009
Beeld, Vrouw in boot
Startprijs 200 EUR
2x Antieke figuren naar Cousteau 5010
2x Antieke figuren naar Cousteau
Startprijs 650 EUR
Antiek bronzen figuur met ivoren gezicht 5011
Antiek bronzen figuur met ivoren gezicht
Startprijs 420 EUR
Groot terracotta beeld 5012
Groot terracotta beeld
Startprijs 350 EUR
Verkocht
2x Art Deco boekensteunen 5013
2x Art Deco boekensteunen

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Houten beeld heilige jonge man 5014
Houten beeld heilige jonge man

Resultaat:

750 EUR

Antieke putti, 1900 5015
Antieke putti, 1900
Startprijs 225 EUR
Antieke Franse bronzen wandplaquette 5016
Antieke Franse bronzen wandplaquette
Startprijs 300 EUR
Jos Wong Lun Hing, Dansende vrouw 5017
Jos Wong Lun Hing, Dansende vrouw
Startprijs 600 EUR
Bronzen figuur 5018
Bronzen figuur
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Beeld van Napoleon 5019
Beeld van Napoleon

Resultaat:

350 EUR

2x Compositie metalen beelden, 1900 5020
2x Compositie metalen beelden, 1900
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Bronzen engel 5021
Bronzen engel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Afrikaans bronzen figuur 5022
Afrikaans bronzen figuur

Resultaat:

140 EUR

Antieke Franse bronzen buste 5023
Antieke Franse bronzen buste
Startprijs 400 EUR