Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Simon Maris, Negroïde dame met sieraden 1000
Simon Maris, Negroïde dame met sieraden

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
J.H.B. Koekoek, Bomschuit op strand 1001
J.H.B. Koekoek, Bomschuit op strand

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
M.A. Koekkoek, Duits landschap met figuren en panorama 1002
M.A. Koekkoek, Duits landschap met figuren en panorama

Resultaat:

3.500 EUR

W. Hambüchen, Botters op zee 1003
W. Hambüchen, Botters op zee
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Anthonie Pieter Schotel, Plasgezicht met boomstammen 1004
Anthonie Pieter Schotel, Plasgezicht met boomstammen

Resultaat:

100 EUR

C. Springer, Hollands stadsgezicht 1005
C. Springer, Hollands stadsgezicht
Startprijs 4.500 EUR
F. Bogaerts, Schilder in zijn atelier 1006
F. Bogaerts, Schilder in zijn atelier
Startprijs 800 EUR
Johannes Weiland, Boeren interieur 1007
Johannes Weiland, Boeren interieur
Startprijs 4.000 EUR
L.J.H. Meijer, Zeegezicht met tweemasters 1008
L.J.H. Meijer, Zeegezicht met tweemasters
Startprijs 4.000 EUR
Verkocht
Klaas Bernink, Schipholt bos Glanerbrug 1009
Klaas Bernink, Schipholt bos Glanerbrug

Resultaat:

900 EUR

Ongesigneerd, Kozak met wijnkruik 1010
Ongesigneerd, Kozak met wijnkruik
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
A. Verhoesen, 2x Stal interieur 1011
A. Verhoesen, 2x Stal interieur

Resultaat:

1.400 EUR

H. Hertling/Herzling?, 2x Romantische landschappen 1012
H. Hertling/Herzling?, 2x Romantische landschappen
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Toegeschreven aan Harry Maas, Meisje met hoofddoek 1013
Toegeschreven aan Harry Maas, Meisje met hoofddoek

Resultaat:

375 EUR

B. Viegers, Marktkraam met figuren 1014
B. Viegers, Marktkraam met figuren
Startprijs 700 EUR
Ben Viegers, Hollandse binnenhaven met steiger en boten 1015
Ben Viegers, Hollandse binnenhaven met steiger en boten
Startprijs 600 EUR
Ben Viegers, Boerderij met koeien. 1016
Ben Viegers, Boerderij met koeien.
Startprijs 400 EUR
Verkocht
M. Verveer Fecit, Vissersvolk met boten op strand 1017
M. Verveer Fecit, Vissersvolk met boten op strand

Resultaat:

1.542 EUR

Verkocht
2x Ongesigneerd?, Bergachtig landschap 1018
2x Ongesigneerd?, Bergachtig landschap

Resultaat:

700 EUR

Evert Moll, Haven 1019
Evert Moll, Haven
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
Benno Constant, Abstract 1020
Benno Constant, Abstract

Resultaat:

800 EUR

Onduid. gesign., Figuren bij kaarslicht 1021
Onduid. gesign., Figuren bij kaarslicht
Startprijs 300 EUR
Ongesigneerd, Figuren met gokspel in taveerne 1022
Ongesigneerd, Figuren met gokspel in taveerne
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Jacob Gillig, Stilleven met vissen 1023
Jacob Gillig, Stilleven met vissen

Resultaat:

2.000 EUR