Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinese Familie Rose schotel, ø 32 cm. 7000
Chinese Familie Rose schotel, ø 32 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
8x Chinese kop+schotels 7001
8x Chinese kop+schotels

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Zeldzame Chinese Familie Rose schotel Ø 36,9 cm. 7002
Zeldzame Chinese Familie Rose schotel Ø 36,9 cm.

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Kang Xi kom 7003
Kang Xi kom

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
8x Chinese kop + schotels 7004
8x Chinese kop + schotels

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
5x 18e Eeuwse Kang Xi bordjes 7005
5x 18e Eeuwse Kang Xi bordjes

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Grote Chinese schotel Ø 32 cm. 7006
Grote Chinese schotel Ø 32 cm.

Resultaat:

150 EUR

Zeldzame antieke Chinese schotel Ø 34,1 cm. 7007
Zeldzame antieke Chinese schotel Ø 34,1 cm.
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Lot Chinees porselein (9x) 7008
Lot Chinees porselein (9x)

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Chinese Kang Xi schotel Ø 27,1 cm. 7009
Chinese Kang Xi schotel Ø 27,1 cm.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
6x Chinese borden, Queng Lung 7010
6x Chinese borden, Queng Lung

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
6x Chinese borden, Queng Lung 7011
6x Chinese borden, Queng Lung

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
2x 17e Eeuwse Wanli borden 7012
2x 17e Eeuwse Wanli borden

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
6x 18e Eeuwse Chinese borden 7013
6x 18e Eeuwse Chinese borden

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein 7014
Lot Chinees porselein

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antiek 5-delig Chinees kaststel 7015
Antiek 5-delig Chinees kaststel

Resultaat:

900 EUR

Oude Chinese porseleinen Magic Ball 7016
Oude Chinese porseleinen Magic Ball
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
í 7017
í

Resultaat:

3.750 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose vaas 7018
Chinese Familie Rose vaas

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Chinese vaas rood glazuur 7019
Chinese vaas rood glazuur

Resultaat:

350 EUR

3x 18e Eeuwse Familie Rose borden 7020
3x 18e Eeuwse Familie Rose borden
Startprijs 225 EUR
Verkocht
Chinees imarie 18e porseleinen trekpotje met zilver 7021
Chinees imarie 18e porseleinen trekpotje met zilver

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese vaas, Sung-stijl 7022
Chinese vaas, Sung-stijl

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
3x 18e Eeuws Chinees Familie Rose 7023
3x 18e Eeuws Chinees Familie Rose

Resultaat:

300 EUR