Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

16x Zilveren gulden, divers 2900
16x Zilveren gulden, divers
Startprijs 190 EUR
23x 2½ Cent 1877 t/m 1941 2901
23x 2½ Cent 1877 t/m 1941
Startprijs 90 EUR
22x 5 Cent 1850, 1859, 1863 etc... 2902
22x 5 Cent 1850, 1859, 1863 etc...
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Kavel diverse zilveren munten NL 2903
Kavel diverse zilveren munten NL

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
13 (Zilveren) munten NL 2904
13 (Zilveren) munten NL

Resultaat:

50 EUR

6 Zilveren munten NL 2905
6 Zilveren munten NL
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Lot eerste dag enveloppen 2906
Lot eerste dag enveloppen

Resultaat:

25 EUR

12x Aandelen USA Railroad 1885-1961 2907
12x Aandelen USA Railroad 1885-1961
Startprijs 20 EUR
26x ½ Cent 1884 t/m 1940 2908
26x ½ Cent 1884 t/m 1940
Startprijs 80 EUR
22x 1 Cent 1877 t/m 1907 2909
22x 1 Cent 1877 t/m 1907
Startprijs 70 EUR
29x 1 Cent 1913 t/m 1944 2910
29x 1 Cent 1913 t/m 1944
Startprijs 55 EUR
10x Zilveren ½ Gulden, Divers 2911
10x Zilveren ½ Gulden, Divers
Startprijs 45 EUR
2,5 Gulden 1843 2912
2,5 Gulden 1843
Startprijs 50 EUR
12x Vergulde penningen 2913
12x Vergulde penningen
Startprijs 50 EUR
27x Diverse penningen 2914
27x Diverse penningen
Startprijs 80 EUR
6x Bronzen penningen 2915
6x Bronzen penningen
Startprijs 100 EUR
32x 10 Cent (1910-1944) 2916
32x 10 Cent (1910-1944)
Startprijs 60 EUR
23x 25 Cent (1910-1944) 2917
23x 25 Cent (1910-1944)
Startprijs 80 EUR
Verkocht
2,5 Gulden 1845, lelie met parel 2918
2,5 Gulden 1845, lelie met parel

Resultaat:

80 EUR

2,5 Gulden 1849, Willem II 2919
2,5 Gulden 1849, Willem II
Startprijs 60 EUR
Verkocht
2,5 Gulden 1938, grof Haar 2920
2,5 Gulden 1938, grof Haar

Resultaat:

35 EUR