44. Aprilveiling 2020

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

Chinese Familie Rose kop+schotel, 19e eeuw
Resultaat: 300 EUR

2x 19e Eeuwse Kantonese vazen
Resultaat: 100 EUR

4x 18e Eeuwse Chinese borden
Resultaat: 100 EUR

Vier 18e eeuwse Queng Lung Chinees porseleinen borden met landschappen en pagodes decor. Alle haarlijn + één gerestaureerd. Afmeting: ø 23 cm. In redelijke staat.

3x 18e Eeuws Chinees porselein
Resultaat: 100 EUR

Drie 18e eeuwse Chinese porseleinen borden met tuin decor. Alle chips en één haarlijn. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijke staat.

7x Oud/antiek Chinees jade
Startprijs 140 EUR