live

Huidig | Veiling

23.04.2020 – 25.04.2020

3177 Resultaten
Gouden Cartier dameshorloge, tank Amerciane
3

Startprijs 6.900 EUR

Zeldzaam 5-delig Colenbrander kaststel, 1912
6004

Startprijs 5.000 EUR

C. Springer, Hollands stadsgezicht
1005

Startprijs 4.500 EUR

L.J.H. Meijer, Zeegezicht met tweemasters
1008

Startprijs 4.000 EUR

Johannes Weiland, Boeren interieur
1007

Startprijs 4.000 EUR

Crucifix klok in origineel foudraal
3511

Startprijs 3.800 EUR

Zilveren doosje met emaille
21
Zilveren doosje met emaille

Startprijs 3.600 EUR

Kapitale vuurvergulde Empire pendule, 1800
3504

Startprijs 3.500 EUR

M.A. Koekkoek, Duits landschap met figuren en panorama
1002

Startprijs 3.500 EUR

Witgouden choker met diamant
81
Witgouden choker met diamant

Startprijs 3.500 EUR

Gouden ring met diamanten
7
Gouden ring met diamanten

Startprijs 3.150 EUR

Gouden ring met diamant
4
Gouden ring met diamant

Startprijs 2.970 EUR

Zeldzame Lenzkirch staande klok
3502

Startprijs 2.800 EUR

Gouden ring met diamant
28
Gouden ring met diamant

Startprijs 2.750 EUR

17e Eeuwse Renaissance kast
4006
17e Eeuwse Renaissance kast

Startprijs 2.500 EUR

Engelse staande klok
3500
Engelse staande klok

Startprijs 2.500 EUR

Zilveren kovsch
91
Zilveren kovsch

Startprijs 2.500 EUR

Zilveren troon met emaille
69
Zilveren troon met emaille

Startprijs 2.500 EUR

Beeld, R. Clark
5001
Beeld, R. Clark

Startprijs 2.250 EUR

Jacob Gillig, Stilleven met vissen
1023

Startprijs 2.000 EUR

M. Verveer Fecit, Vissersvolk met boten op strand
1017

Startprijs 2.000 EUR

Zilveren muziekdoos
2
Zilveren muziekdoos

Startprijs 2.000 EUR

Witgouden ring met diamant
12
Witgouden ring met diamant

Startprijs 1.950 EUR

Witgouden ring met smaragd en diamant
302

Startprijs 1.900 EUR